Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az izmos fiúk?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert sok lány mondja hogy neki nem tetszenek. Szerintem tetszenek nekik csak ők se vallják be.

Vagy ők más fajta izomra gondolnak.


Egy ilyen test pl. Bejönne?


[link]

Közvetlen



2019. febr. 7. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolso... Ha kicsit duci, akkor meg azzal nyir ki ha rad ul😂😂

Nekem csak a vekony sracok jonnek be😅

2019. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszexibb az egy egészséges testalkat. A vékony is tetszik egy bizonyos határig meg a duci is. Izomból nekem a képen látható egy kicsit sok, de nem csak a testalkat számít.
2019. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szép. Nekem csak a vékony/átlagos testalkat jön be.
2019. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, túl izmos. Nekem az enyhén izmos test jön be. A párom pont ilyen, átlagos testalkatú, de a karjai és a lábai enyhén izmosak, e-mellé még az arca is rendkívül helyes.
2019. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ez már túl sok izom. Jobban szeretem, ha enyhén izmos srácokat. PL: [link]
2019. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem a halat kérdezed arról, hogy hogy kell halat fogni, hanem a horgászt. Ezeknek a válaszoknak a 99%-a itt semmit nem ér, mivel köztudott, hogy a a nőknek fogalma sincs arról, hogy mit akarnak.


A válasz az, hogy bejönnek nekik "az izmos pasik". Ha "megijednek tőlük", az is bejön nekik, eleve ezért akarnak "izmos pasit".

2019. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Trsh ***** válasza:
26%
#16 bizony, egyetértek veled. Nem azért félnek a "túl izmos" férfiaktól, mert biztos kinullaza őket, hanem mert mellettük állandóan ott a gondolat, hogy mivan, ha másnak is tetszik? Onnantól kezdve, már nem a nő a domináns és irányító,nincs fölényben. Tisztelet a kivételnek.
2019. febr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!