Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most már értem mit jelent a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már értem mit jelent a reménytelen szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta ismerem egyik osztálytársam azóta vagyok szerelmes belé. És igen, szerelmes. Ráadásként reménytelenül. Mert neki bizony én nem tetszek. Egyszer már hívtam randira de hát ugye nem. Ráadásként az osztályból én vagyok a legjobban kiközösítve, csináltam is pár hülye dolgot de amúgy meg csak nem illek be a közösségbe (és az osztálytársaim is hülyék, most volt botrány, hogy 6 osztálytársamat ki akarják rúgni). Nem szoktam Gyk-ra kérdést ki írni de annyira tanácstalan vagyok. Minden napom szenvedés mert látom és tudom sosem lehetek az övé. Nem engedi, hogy bármiben segítsek neki amit tisztelek, csak nekem nem jó érzés.Arra gondoltam, hogy megint randira hívom, de még jobban megromlana a kapcsolatunk, bár most se sziporkázik, sőt(!), neki se lenne jó és ki és beszélnének. A másik, hogy nincs is oka összejönni velem. Ez több mint másfél éve tart és másfél éve szenvedek. Valaki valamit tud erre mondani?
2019. febr. 8. 19:44
 1/6 Yeahboi válasza:
Szerintem menj oda hozzá és mond meg neki hogy szerelmes vagy belé.És lehet utána meg fog változni.
2019. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha tényleg ennyire közömbös, semmi értelme megalázni magad a közeledéssel és a szerelemvallással.
2019. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ki vagy közösítve és nincs egy barátod se akkor tényleg reménytelen. Ne is pazarold rá az idődet, szerintem nem éri meg egy olyan lánynál próbálkozni aki nem érez irántad semmit. Próbáld elfelejteni, koncentrálj másra például a tanulásra vagy találj ki egy hobbit magadnak.
2019. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2#-3#

ezen vagyok másfél éve, hogy elfelejtsem. Amúgy vannak barátaim csak nem osztályban. És mindegyik ellenkező nemű xd.

Am kifelejtettem, hogy 17/f

2019. febr. 9. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el be fogod bukni és nagyobb lúzer leszel mint valaha
2019. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el egy családállítóhoz a problémáddal hogy el tudd felejteni.:)
2020. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!