Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgozzam fel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Hogyan dolgozzam fel és tegyem túl magam ezeken?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt barátommal. Nekem ő az elso komolyabb kapcsolatom. Neki viszont volt egy 1 éves kapcsolata elottem. A lany szegenysege miatt ment tonkre (mert penzt kert toluk állandóan,eloskodott stb.)viszont baratom nem onszantabol,hanem a szulei miatt takaritottak el onnan. Nehez feldolgoznom h nem én voltam pl szexualisan az elso baratomnak. Baratom szokta mondani ha szoba jon a lany(miattam jon szoba) hogy ő mar nem szereti es h csak engem szeret. Viszont en ezt teljesen maskepp erzem, nem tudom miert:/ nem birom magam tultenni rajta. Sok dolog rosszul esett amit tett és erre utal h azt a lanyt jobban szerette/szereti.pl kapcsolatunk elejen parszor a neven hivott:/ ertem en h reszeg volt es veszekedes kozbe telefonon:/ de akkoris. Olvastam régi uzeneteiket. Tudtam h kapott tole egy parnat(nem tudtam h milyet) viszont mondtam párszor nagy duhvel h azt is tartogatja stb.. aztan kiderult h ott volt vegig az ágyán:/ (már levette onnan es elmeletileg elegette, bar elotte meg azt irta h eltuntette es nem az a lenyeg h hova szval nekem gyanus h tartogatja:/) es ez nekem azert is rosszul esik mert volt egy kozos kepunk amit tolem kapott (nyaralason csinaltattuk) es veszekedesunkkor széttépte:( mas filleres hulladekjat meg tartogatja:( bár parszor irt neki ez a csaj és nem irt neki vissza:/ de nekem ezek akkoris annyira rosszul esnek es nehez magam tultenni ezeken:/ mit tegyek? Hogyan tegyem ezeken tul magam?
2019. febr. 10. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es probalom magam azzal nyugtatni h egy év nem sok ha boldog az az egy ev akkor gyorsan elrepult ha szar akkor meg lassan telik és kár is ra emlekezni:/ de ezt is hiaba beszelem bele magamba..
2019. febr. 10. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel felnősz
2019. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn nő vagyok,viszont akkor tepnèm szet azta kepet, ha nagyon szeretek valakit es nagyon duhos vagyok.


Csak annyit tudok mèg irni,hogy volt 10evvel ezelott egy szerelmem,akinek ajandekba adtam egy parnahuzatot szeretleket hìmeztem rá.

Utànam volt valakije,akit megjobban szeretett,de nemrèg beszèltunk es elmondta megvan meg a parnahuzat :)

Ès hidd el engem mar tuti nem szeret,de olyan szep volt egyutt...valiszinü,azert nem dobta ki.

Tènyleg csak egy szèp emlèk maradtam neki,ennyi.

Fiatal vagy mèg,talán,ezèrt nehez megertened,had maradjon meg neki,mint egy szèp emlèk...

Biztosan teged szeret.

(èn magambol indulok ki,ha párom feltekenykedne a regire,akaratlanul is vissza gondolnek a szep emlekekre,dejo volt vele stb)

Ne emlekeztesd a regi csajára!

Hadd tegye el mèlyen a SZEKRÈNYBE a parnat,de csak oda!

Ès beszèld meg vele mèg azt a nyelvbotlast,hogy jobban erezd magad,mert az tènyleg nem volt szèp.

Ha a másikat szeretnè,akkor visszamenne hozzá nem?

2019. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz csak magadba! Féltékeny vagy és a kákán is a csomót keresed! Ezt vetkőzd le és a fiú jobban fog szeretni.
2019. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!