Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelmet tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet tényleg nem lehet elfelejteni? És tényleg nem lehet rajta 100%-ig túllépni?

Figyelt kérdés
Nem plátói vagy viszonzatlan szerelemre gondolok, hanem konkrét kapcsolatra.

2019. jan. 31. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Nemrég veszítettem el azt a lányt, aki az első szerelmem volt. A kérdésre válasz pedig igen. Baromi nehéz, nehéz nem rá gondolni és úgy tenni, mintha nem történt volna meg...

17

2019. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
25 vagyok, 15 évesen volt az első párkapcsolatom az első igazi szerelmemmel. Néha még ma is eszembe jut ő is meg a dolgaink is és azóta is mindenkit hozzá mérek :)
2019. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok, az első párkapcsolatom az első barátnőmmel 8 hónapja ért véget de még mindig, azóta is folyamat rá gondolok, max annyi hogy már belátom hogy sajnos vége, akármilyen nehéz is elfogadni. Bár azért néha még reménykedek.
2019. jan. 31. 15:13
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Az én első kapcsolatom 3 évig tartott, de ennek már 12 éve

Eleinte én is mindenkit hozzá méregettem, már nem is igazán gondolok rá

Habár erre nagyban rátesz az, hogy milyen ember lett belőle

2019. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

De, el lehet.

17 évesen volt. Fura lenne, ha 30 évesen is még azon szomorkodnék :D

Néha összefutunk, mert egy városban élünk. Nincsen rám semmilyen hatással.

2019. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is hozza hasonlítok mindenkit

Már lassan 4 éve vége de meg nem tudtam igazan túllépni rajta

2019. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ szerintem, hogy hogyan ér véget egy kapcsolat. Ha békességben, akkor nehéz, de el lehet felejteni természetesen egy idő után, de ha csúnya veszekedéssel ért véget, akkor is lehet nehéz és lehet sokáig rá gondolsz, stb., de lehet, hogy könnyebben elfelejted meg az is lehet, hogy már az első nap letojod. Mindenki más, ezt így nem lehet megmondani.
2019. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mi nagyon szerettük egymást, de egy apróság miatt összevesztünk és a vita hevében szakítás történt. Csak mire félretettem a büszkeségem és hónapokig próbáltam helyrehozni az egészet, nem jött össze. Szóval nem hiszem hogy egyhamar túl leszek rajta, már csak azért sem mert elsők voltunk egymásnak.
2019. jan. 31. 16:04
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Első szerelmemre alig emlékszek már és túl léptem rajta. Úgy vagyok vele, hogy már évek óta nem is utálom, mert annyit se érdemel, hogy utálatot érezzek iránta. Nem is szokott eszembe jutni, csak ha szóba nem jön a téma.
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
7nek van igaza. Enyém csúnya véget ért, szóval én az ő fajtáját inkább kerülöm
2019. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!