Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a barátnőm az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Elhagyott a barátnőm az exéért. Teljesen kivagyok. Mit csináljak? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lenyeg hogy megismertem a suliban egy lányt, kb 2 hónapon keresztül beszélo meg baráti viszonyban voltunk, elkezdtem többet érezni iránta mint barátság, aztán kiderul h ő is. Osszejottunk és éltük az újdonsült tini szerelmi életet, aztán az utóbbi 1 hónapban többször is volt hanguladingadozása, néha vissza se írt, ha megkerdeztem h mi a baj, akkor sem írt vissza, terelte a témát. 3 napja utoljára mikor neten beszéltünk, leirta h szeret meg végül választ adott h nincs semmi gond köztünk, csak olyan gáz van h kihat az életére és nemtudok benne segíteni. Párszor mikor szóra bírtam, kiderult h az exe piszkálja őt állandóan és mondtam neki h beszéljen vele de ő nem tette, arra hivatkozva h nincs elég ereje h beszéljen vele. Megkerdeztem tőle párszor h de ugye nem akarsz már semmit az exedtol ugye? És mindig aztmondta h ugyan hogy akarna már akármit is, aztán végül mégis visszament hozzá.mondvan h csak a barátsagot akar velem mert még mindig érez az exe iránt aki szintén érez iránta. Én bunkó módon de kitálaltam neki mindent, és hozzavagtam a tényeket. De még neki állt feljebb. Nem bírok meg mindig nem rá gondolni, főleg h mindennap látom őket együtt. Ez már a második eset volt h visszament hozzá! Szerintetek megerne meg próbálkozni esetleg ha véget érne a kapcsolatuk? Tudom bunkóság de nem bírom elfelejteni és mindig feltornek az emlékek és annyira fáj az egész! Értelmes válaszokat kérek szépen!

2019. febr. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy barom nehogy be próbálkozz megint
2019. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az élet más területeihez hasonlóan a kudarcokat el kell fogadni, mint az élet velejáróit. Csinálj úgy, mintha misem történt volna, kepesszen Ő utánad.
2019. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes válaszokat kértél. Íme az enyém:

Ha szereted a változatosságot, akkor próbáld őt visszaszerezni, csüngj a nyakán, amikor csak lehet. Ha majd 80 évesek lesztek ilyen csiki-csuki életvitel mellett(egyszer te - másszor más), akkor majd elmondhatod, hogy tarka életetek volt.

Rövidebben: a lány még kiforratlan jellemű, határozatlan, keress mást.

2019. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítana az exével is visszakarna hozzád menni el kell küldeni a g@cibe csak kihasználna🤦🏼‍♀️

Nem szeret/szeretett eléggé hamár ezt csinálta

2019. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki kétszer visszamegy az exéhez az retardált, hagyd a fenébe.
2019. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!