Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás miatt teljesen magam...

Szakítás miatt teljesen magam alatt vagyok, elhagyott minden erőm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Néhány hete szakítottunk a párommal, jobban mondva én vele. Nagyon sok minden bántott a kapcsolatunkban, és éveken keresztül mindig magamban tartottam, de nem bírtam már tovább és kibukott belőlem minden és elküldtem.

Azóta viszont teljesen magamba zuhantam. Képtelen vagyok enni, jó, ha napi egyszer rendes ételt veszek magamhoz, sokat sírok, egész nap fekszem. A lakásban rendetlenség van és kosz, bevallom őszintén, semmit nem csinálok. A lakás különböző pontjain szennyes, mosatlan. Magammal sem foglalkozok már. Zsíros haj, bozontos szemöldök, borostás lábak. Teljesen elhagytam magam. A lakásból sem sokszor mozdultam ki, egész nap pizsamában fekszem és csak nézek magam elé. Amikor pedig tudatosul bennem, hogy mit csinálok, próbálok erőt venni magamon, de nem jutok el addig, hogy újra rendbe rakjam magam körül a dolgokat. Úgy érzem, nem tudok Nélküle élni, de másrészről, nagyon haragszom Rá. Ebbe bele fogok őrülni.:'( Mit tehetnék, hogy jól/jobban legyek?


N


2014. jún. 16. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, átmentem ezen én is. Az nem csak szakítás, de válás volt, tök fiatalon, nagy szerelem, blabla. Hatalmas lehetőség van a kezedben! Lehet akármilyen az életed, csak fel kell kelni és menni elébe! :) Első lépés: szeresd magad. Kényeztesd, úgy mint még soha! Kozmetika, fodrász, új frizkó, sport, élvezd az életet egyedül! Adj bele mindent, legyél az, aki mindig is akartál lenni! Tanulj új dolgokat, nyelvet, táncot és mosolyogj sokat! Tudsz és akarsz is nélküle élni, ezért vagy most ott, ahol! Csak aludj egy nagyot és tedd meg az első lépéseket! Nagyon jól fog esni, akit a tükörben látsz majd, csak adj egy kis időt magadnak és gyógyulj, épülj! :) N30
2014. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Sokan átestünk ezen:)! Kitartás, fel a fejjel! valamiért így döntöttél, és ha azt a döntést nem dühből hoztad meg, akkor egy jó döntés volt! Gondolj arra hogy fiatal vagy, egy életed van és nem mehet el melletted csak mert most egy kicsit rossz. Én azt mondom éld meg a rosszat, sírj nagyokat, tömj magdba csokit, nézzél hülye vígjátékokat és tudom h közhely de az idő! csitítja a fájdalmat, pár nap vagy egy-két hét múlva alig várod hogy jöhess mehess és élvezd az élet adta örömöket! :) Sok, sok sikert kívánok neked!!! :)
2014. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%

én is ugyanígy vagyok, bár az én helyzetem rosszabb, mert velem szakítottak.

van már 3 hónapja is, de mai napig minden este vizesre sírom a párnámat, nappal meg csak nézek ki a fejemből, senkinek sem sikerült jó kedvre deríteni, pedig próbálkoznak. mindenről ő jut eszembe. minden rá emlékeztet. hiába tanulok, dolgozok, lefoglalom magam, az agyam folyamatosan kattog, és teszi fel a kérdést, hogy miért..

2014. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ezen sokan átestünk. Egyik verzió se jobb a másiknál, h ha te hagysz el vkit, vagy vki hagy el téged. Egyik se könnyű. Adj magadnak időt, és mást nem igen tudsz tenni egyenlőre, ha több nem megy, mint bízzál, h majd jobb lesz minden. Tudom, hogy ilyenkor ez a legnehezebb, de ez fog átsegíteni akkor is a dolgokon..., ja és amíg nem látja senki, hogy kupi van körülötted, addig ne gyötörd magad ilyenek miatt is. Próbálj csak arra koncentrálni, h bízni akarsz abba, h de jobb lesz minden, ha az meg lesz a többi is jönni, ill. menni fog magától. Remélem segíthettem vmit.
2014. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad egyedül maradni... tudom milyen érzés, őrjítő.

Csináld apró lépésekben, pl. fürödj meg, moss hajat. Mosd el a mosatlant. Szellőztess, közben menjen valami vígjáték (pl. Ace Ventura (ha szereted). Kicsit pakolj össze, mert úgy jobb az embernek. Ülj törökülésbe és meditálj kicsit.

Hívd fel a barátnőd/tesód/anyukád, hogy elmennétek-e valahova.


MOZDULJ KI! Ne gubózz be.

2014. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Na szedd össze magad,és ne sajnálkozz magadon.A szerelem olyan mint a nátha..majd elmúlik.Mi az,hogy sírsz egész nap,mosatlan szennyes szanaszét.És még a lábad is szőrös.Ilyen csodálatos időben ott bent nyafizni egy pasiért.Elküldted kész,de nagyon is tudsz nélküle élni.Végül is most halálra sajnálod magad.Mit tegyél?állj fel lusta disznó nője és törödj magaddal.Enni inni,rendet tenni.ja és ne feledd a szőrös lábad mielőtt kimész az utcára.Még bele botlasz egy jó pasiba és az meg megrémül ki ez a rém.
2014. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta gyász, annak is az első szakasza. Idővel jobb lesz, addig is szeresd magad nagyon ;)
2014. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de egyvalami azonnal feltünt. Hogy teheted meg, hogy egész nap otthon fekszel pizsamában, elhanyagoltan? Nem csinálsz semmit, nem dolgozol, hogy ezt megteheted?
2014. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ezen nemrég mentem át. Ez a gyász egyik szakasza. Én nem értek egyet azzal, hogy ki kell mozdulni, szerintem el kell érni a gödör alját. Ha elérted, onnan lesz majd feljebb menetel, és kiheverés. De addig nyugodtan süppedj bele az önsajnálatba.


Bár számomra is furcsa, hogy "nő"-ként aposztrofálod magad, és mellette megteheted, hogy otthon vagy 0-24 és zsíros hajjal fekszel és bőgsz. Szóval biztos nem dolgozol, ha meg emiatt szabin vagy már hetek óta, vigyázz, nehogy baj legyen a munkádban is.


Kitartás, lesz jobb biztosan!


26L

2014. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Irigylesre melto, hogy ennyi idod van az onsajnalatra es fogalmad nincs rola mi is az igazi tragedia, mert ez nem az.... A helyedben ezen elgondolkodnek.
2014. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!