Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most én vagyok hülye vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok hülye vagy tényleg ennyire bonyolult a női elme?

Figyelt kérdés
Nyáron rám mászott egy csaj egy buliban aztán ugye megbeszéltünk még talikat és össze is jöttünk vagyis a csajtól megkérdeztem hogy akkor járjunk-e?Igen mondott és klappolt a dolog!Nyár végéig amikor haza kellett mennie (70km-re lakik pesttől!) És Októberig lementem hozzá, de Október végén megírta hogy sajnálja meg minden de nem akar tőlem semmi!Most ott tartok hogy van másik csaj de ez a csaj írogat a képeim alá és nekem is ír hogy mit meg tök jól nézel ki!Szóval bókol nekem, erre többször is megírtam neki hogy ha nem akar tőlem semmit akkor miért ír nekem ilyeneket?Erre csaj annyi volt a válasza hogy tetszem neki de nem akar semmit!WTF Már többször megírtam, hogy jó lenne újrakezdeni de nem akarja, most még van egy alakulóban levő kapcsolat és tettem fel Facebookra képeket amin együtt iszogatunk meg szerelmeskedünk, és most meg féltékenykedik!Eddig még nem volt hasonlóba részem, csak a barátnőim féltékenykedtek de ő már nem a csajom!

2019. febr. 16. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Küldd el a csajt aztán tiltsd le
2019. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles reagálni a kommentjeire és visszaírni sem kell. Töröld azt csá.
2019. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is feltehetem csak a férfi egónak címezve.:D mert mindig az kell ami a másiké:/ így szokott lenni
2019. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Te kitettél képeket arról, hogy szeretkeztek?
2019. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a hülye. Ha nem érdekel és tudod hogy te se érdekled őt, csak játszik veled akkor minek válaszolsz rá?

Ha zavar amit csinál tiltsd le. Ha nem zavar akkor csak szimplán ne válaszolj rá. Nem bonyolult, ugye?

2019. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!