Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy lány és kissé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lány és kissé bonyolult, mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés
Egyik evfolyamtarsamrol van szo. Nyaron rairtam, de taborban volt akkor. Megkerdeztem, hogy milyen a tabor, de arra mar nem valaszolt. Gondoltam, hogy oke es feladom. De most, hogy suli van es minden nap latom, nem tudom kiverni a fejembol. Mit kellene tennem?

2018. szept. 16. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Odamenni hozzá személyesen.
2018. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van, hogy nem egyedzl szokott lenni, es ha egyedul is lenne, akkor sem tudnam mit mondjak
2018. szept. 16. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá megint, hívd el randira, vagy sétálni.
2018. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mennek valahova, akkor sétálj mellette; észre fogja venni, hogy szeretnél valamit mondani, mert a lányoknak ehhez különösen jó érzékük van :)


Anyukádat kérdezd meg; ő tudni fogja, mit csinálj :D

2018. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy erted ezt a "setalj vele"-t?
2018. szept. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!