Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménykedhetek hogy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedhetek hogy egyszer összejövünk? 17f

Figyelt kérdés
A lány aki tetszik (16 éves) szerelmes a volt barátjába. 4 hónapig voltak együtt, távolság miatt szakítottak, nem szért mert összevesztek. Első nagy szerelme, és erősen érez iránta. Megtudtam hogy szakítottak és bepróbálkoztam. Így én mindent megtettem a lányért, harcoltam érte meg minden, de nem érez irántam semmit, mert a régi iránt érez. Elmondta hogy a csillagokat is leszedhetem neki az égről akkor is csak "őt" fogja szeretni. Én erősen küzdök érte az az exe meg jóformán semmit nem csinál és akkor is őt akarja. Elmondta, hogy biztos hogy nagyon tetszenék neki, ha előbb ismert volna meg mint az exét. Nekem a lány nagyon bejön és szerintem ő az igazi nekem. Feladtam a harcot. Reménykedhetek hogy egyszer majd valamikor összejövünk?
2019. febr. 17. 14:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezért a csajért simán. Ismerem annyira hogy tudom hogy ő az igazi
2019. febr. 18. 00:38
 12/15 anonim ***** válasza:

A kérdésedben van z mondat: "Elmondta, hogy a csillagokat is leszedhetem neki az égről, akkor is csak "őt" fogja szeretni."

Értesz magyarul?

F.

2019. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért adtam fel
2019. febr. 18. 09:57
 14/15 A kérdező kommentje:
Az előző mondataimat arra írtam hogy ha mondjuk egyszer valaha együtt lennénk akkor nem jelentene gondot a távolság
2019. febr. 18. 10:12
 15/15 A kérdező kommentje:
De erről most felesleges agyalni. Lényeg hogy én most feladtam
2019. febr. 18. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!