Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másfél éve nem mondtam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve nem mondtam el neki, hogy szeretem, most már késő?

Figyelt kérdés
Már gólyatáborban tetszett meg, és azóta nem tudtam kiverni a fejemből. A naplómba is beleírtam, verset is írtam hozzá, de sosem volt alkalmam még hozzászólni sem, mert sosincs egyedül. Tudom, ez nem mentség, egyszerűen szerencsétlen vagyok, odamehetnék hozzá anélkül is, hogy egyedül lenne, de sosem merek. Ráadásul közös óráink sincsenek sokszor, ha igen, akkor ott van az egész osztály (36 ember). Talán rá kéne írnom? Vagy várjak júniusig? Akkor megyünk Erdélybe osztálykirándulásra 5 napra, akkor nagyobb az esély, hogy egyedül lesz? Vay másfél év után hagyjam a fenébe?

2019. febr. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg a 25 éves érettségi találkozótokat, az lesz a jó alkalom.
2019. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat az elmondottak alapjan inkabb irj ra,s mint hogy inkabb addig varj .pl irj ra hogy van e kedve beszelgetni ,egy kicsit chatelj vele majd hivd el ,szerintem meg nem keso .
2019. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 baby_berry ***** válasza:
Én tavaly voltam Erdélybe 😇 3napot... Írj rá aza jobb😊
2019. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne neten beszélj vele. Ez meg egyáltalán nem szerelem ha nem beszeltetek. Ez rajongás, lehet nem is az az ember akinek te elkepzelted. Szerintem próbálj beszélni vele, de ne hozd fel azt a témát hogy neked ő bejönne
2019. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne habozz, hanem kezdeményezz! Menj ahhoz a csoporthoz, ahol ő is éppen van és kapcsolódj be a dumájukba. Ismételd ezt meg párszor. Állj (ülj) néha mellé. Vetesd magad észre a lánnyal.
2019. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nightlover válasza:
szia. eléggé úgytűnik hogy hasonlóan introvertált ember vagy mint én, ezért gondolom hogy számdora sem olyan egyszerű ez a "menj oda érezd jól magad csak úgy" dolog. szerintem a nyári szünetet nem jó megvárni, mert ugyan akkor őszre megalapozod a kapcsolatotokat, de könnyen befuccsolhat a dolog hisz neten minden más mint élőben. erdély talán jó alkalom, esetleg megpróbálhatnál kettesben maradni vele, azzal, ha megpróbálod kideríteni tényleg érdemes e a szerelmedre vagy nem, nem veszíthetsz semmit. nincs kockázat. :) majd írj hogy mi lett...
2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!