Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esély egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esély egy olyan lánynál aki egyszer már visszautasított?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik a lány akkor esetleg megér még egy próbát maximum azt mondja hogy nem.
2019. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
50%
Nekem sosem volt merszem megmondani egy fiúnak hogy teccik. Hívd el valahova ahova nem jön se a haverjaid se az ő barátnői csak kettesben vagytok egy olyan helyre amit szeret ismerd meg. Egyáltalán mennyire ismered? Ha elhívtad valaho ahiva szeret menni de úgy hogy nem tudja ki vagy (az egyik fiú barátomnál bevállt elsőre csak hogy bíztasalak)írj neki egy levelet vagy valami ilyesmi amiben leírod hogy mikor talizzatok és hol. Olyan ídőpontot válassz amikor biztos eltud jönni (ehez is jól kell ismerned)agy hozzá valami apróságot. A mi példánk alapján úgy volt hogy a legjobb fiú barátombak tetszett meg a legjobb barátnőm megtudta miket szeret. Írt neki egy aranyis levelet (segítettem neki mert verseket írok) és a barátnőm rajong a plüssmacikért vett neki egy nagson picit és bele rakta egy dobozba szünet végén ott vírított a táskájába és össze is jóttek jó nem attól az eg plüss macitól meg levéltől. De remélem érted mire gondolok. Ha kérdésed van privátban nyugodtan segítek.😉
2019. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Időközben változhatott a véleménye rólad. Van pár olyan kérdés gyakorin amiben ez van, hogy egy lany vissza utasitott egy fiút,aztan pedig bánta mar hogy igy döntött. Probald meg...😀

2019. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!