Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély, hogy egy 10/10-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy 10/10-es srác beleszeret egy átlagos lányba?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fülest, hogy állítólag az egyik fiú barátom oda meg vissza van értem, pedig kb minden lány álma lehetne ahogy kinéz. Kedves és okos is. Én egy átlagos lány vagyok, nem érdekel a divat, pattanásos az arcom.

Viszont ezt a srácot nagyon-nagyon kedvelem, mindig aranyos velem, de eddig rá se mertem "úgy" nézni. Szerintetek csak megszivattak a többiek? A srácot nem merem megkérdezni, mert nagyon beégnék ha nem igaz.


2019. febr. 10. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen
2019. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy van ra esely! De igazad van, probald valahogy kipuhatolozni, hogy ez igaz-e, mert sosem lehet tudni, es kellemetlen lenne a sractol megkerdezni.
2019. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
A masik pedig, lehet szep vagy, csak te nem latod :D velem is ez volt regen...
2019. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából szép lennék, csak a pattanások elrontanak, hiába van jó alakom meg amúgy normális arcom. (az égvilágon minden szirszart próbáltam rá, de 12 éves korom óta nem hagynak békén)

Én mindig átlagos srácokkal kezdtem, őket éreztem magammal egy szinten.

2019. febr. 10. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges hogy igazat mondtak. Próbáld meg megtudakolni, de ne te kérdezd meg személyesen a fiút. Mondjuk kérdezgess a barátaitól akit ismersz. Vagy a legjobb barátnődnek kérd a segitségét, h megtudhasd hogy mi igaz ebből és mi nem
2019. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bőrdoki, elküld laborba, felír isotretinoin-t, 6-8 hónapos kúra és nem marad 1 szem pattanásod se.
2019. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Drazicc ***** válasza:
nem teszel ki egy képet a pattanásos arcodról? :D
2019. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kamugyrosz ***** válasza:

Meg szép

Azért vigyázz mert lehet h szivatnak

De akkor is tok cuki lenne 😍

2019. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!