Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy fiúval egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval egy buliban. Miért nem keres többet?

Figyelt kérdés
Pár hete egy buliban voltam a szokásos baráti társasággal.Már nagyon rég tetszik nekem egy srác és szerintem neki sem voltam közömbös de eddig nem lehetett semmi mivel kapcsolatban voltam. Azóta szakítottam és egy buliban közelebb kerültünk egymáshoz,nagyon kedves és cuki volt velem. Csókolóztunk többször is. A buli utáni napokban még keresett és szerintem jól elbeszélgettünk és elmondta mennyire jól érezte magát és hogy meg szeretne ismerni. Szerintem én is tetszem neki de mégsem keres többet. Szerintetek mi lehet az oka és mit tegyek, hogy keressen?

2019. febr. 20. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mégsem jöttél be neki, csak nem akart bunkó lenni, és kedveseket mondott. Ha nem keress, akkor hagyd.
2019. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

par napig keresett, mit akarsz még?


lehet néha te is kereshetnéd

2019. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 true
2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is kerestem egyszer és nem is volt visszautasító. Mégis úgy gondolom, hogy lány létemre nem én kéne másodjára is üzenetet írjak. Nagyon félek attól, hogy ha azzal ha rá"ragadok" elrontok mindent. Meg amúgy is ha annyira szeretne valamit akkor írna. Csak azt nem értem ha nem gondolta komolyan akkor miért keresett a buli után :/
2019. febr. 20. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
lol
2019. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Lol
2019. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!