Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha buliban úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha buliban úgy érzem, hogy nincs szükségem kapcsolatra akkor nem szeretem igazán?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön nekem. Viszont nem vagyunk együtt. Alapjáraton a hétköznapokban mindig ő jár a fejemben, hogy bárcsak együtt lennénk. Viszont buliban mikor más lányokkal táncolok meg elvagyok akkor azt érzem, hogy ez milyen király dolog és nem kell kapcsolat egyáltalán.


Való nekem párkapcsolat, vagy minden buli szenvedés lenne úgy?

Vagy csak nem tetszik eléggé a kiszemeltem?


2018. nov. 17. 03:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismered eléggé azt a lányt?

Úgy gondolom, hogy nem vonzódsz még eléggé. Nincs meg az a nagyon szoros kötelék. De szinte biztos vagyok benne, hogyha közelebb kerülnél hozzá, simán felmondanál ezekkel a "de jó másokkal táncolni".

Emellett viszont nem baj, ha nem vagytok orba-szájba együtt. A lényeg, hogy ne flörtölj. És ha elég fontosak vagytok egymásnak, akkor nem veszi fel veled a harcot a "buliban mással is táncol" dolgok miatt.

2018. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!