Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöljem azt a fiút, akivel...

Bejelöljem azt a fiút, akivel megismerkedtem egy buliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit bizonytalan vagyok. SZombati táncos buliban megismerkedtem egy fiúval, de aztán a barátnőimmel átmentünk egy másik terembe táncolni. Mondtam, hogy visszamegyek. Vissza is mentem, látott is, és néztük egymást, de talán nem adtam neki egyértelmű jelzéseket, bíztatást, végül mégsem jött oda.

Rákerestem facebook-on, meg is találtam, szerintetek be merjem jelölni? Nem ciki? :D

Köszi!



2014. okt. 7. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, jelöld be nyugodtan.
2014. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jelöld
2014. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EffyStonem96 ***** válasza:
Jelöld be, de ne legyenek nagy reményeid, ne számíts sokra...
2014. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást:)

Azért jelöltem be, mert úgy tűnt, tetszünk egymásnak. Persze, lehet, hogy semmit nem jelent, de ennyi esélyt még adnék a dolognak, mert szombaton tényleg nem voltam túlságosan motiváló.

2014. okt. 7. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
én is bejelölök minden pasit buli után, aki megmondja a nevét. ki tudja, később lehet lesz vmi köztünk
2014. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, azért én nem jelölök be minden fiút, aki megmondja a nevét:)) De itt volt kölcsönös vonzalom.
2014. okt. 7. 14:09
 7/7 A kérdező kommentje:
visszajelölt, elhívott randizni :))
2014. okt. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!