Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú hosszan szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú hosszan szokott nézni de komoly és távolságtartó velem akkor mit érezhet irántam? Fiúk vélemény?

Figyelt kérdés
Nem viccelődik, nem beszél sokat se :(
2019. febr. 23. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak önbizalmam hiányos
2019. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset, nem érdemes vele próbálkozni.
2019. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló mondta a helyes választ.
2019. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha nem szégyenlős, akkor szerintem csak egy önbizalom hiányos ember, de nem biztos hogy tetszel neki.
2019. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel h tetszem neki akk miért viselkedik ilyen komolyan?
2019. febr. 23. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:

így próbálja álcázni a tetszését szerintem,gondolván,hogy ha bambulna rád,téged nézne,akkor levágnád a helyzetet.

Én is amúgy pont ilyen vagyok :D Nem nézek rá a lányra,lehajtott fejjel elmegyek mellette,és igyekszem nem ránézni.

Gondolhatja azt is,hogy nincs esélye nálad,és ezért ilyen a reakciója

19F

2019. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!