Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy fiúnak komolyak a szándékai és nem csak játszik Velem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 22:02
 1/7 anonim válasza:
70%
Sehonnan, vagy ismered ennyire vagy nem.
2018. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Idő. Ha kitart melletted, ha hosszú távon is ugyanúgy viszonyul hozzád, akkor valószínűleg nem játszani szeretne veled. Emellett az is eldöntő lehet, hogy ha megnyílsz előtte, elmondod neki hogyan érzel, mik történtek veled, stb.

S ha a megrendítő múlt ellenére nem változik a véleménye, ergo úgy szeret, ahogy vagy, akkor kétlem, hogy csak szórakozik.

Remélem tudtam segíteni :)

2018. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm😊


Hát igazából szeptember harmadika óta ismerjük egymást és hát eddig még kitartott. Csak remélem ez így is marad, mert én kezdek beleszeretni.

2018. okt. 3. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoktál beszélni vele?
2018. okt. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnan hogy már megdugott és utána még veled marad évekig. Máshonnan nem.
2018. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem lehet tudni... én most este pofára, tul naiv voltam.
2018. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát néha szoktunk, de inkább bámulni szokott engem meg próbálgatunk szemezni, de beszélgetés nehezebben jön létre, mivel mindketten láthatólag befeszülünk és inkább egymás haverjaival beszélgetünk, mert az könnyebb, utána ha van lehetőség, értem ez alatt valami téma akkor arról egy pár szót mondunk egymásnak.
2018. okt. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!