Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kmark18 kérdése:

Tetszik egy lány akinek nőnapra szeretnék venni valamit de lehet hogy tetszik neki valaki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem nagyszájú lány és nőnapra vettem neki egy olyan dolgot ami sok barátnője szerint nagyon nagyon tetszeni fog neki és örülni fog. Ma fel füllel hallottam hogy beszélgetett valakivel és aztmondta hogy majd rair xy ra a másik mondta neki hogy valami aranyosat írjon neki. Nyilván hülyeség ebből kiindulni de gondolom fiú. És most nagyon csalódott vagyok. Jó biztos értékelni fogja az ajándékom de ha más tetszik neki feleslegesnek érzem az egészet.
2019. febr. 27. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
18/f
2019. febr. 27. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, hátha mégse fiú volt az, akiről beszéltek
2019. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg, aztán majd látni fogod a reakciójából, hogy hogyan tovább. Nem száz százalék, hogy fiúról volt szó, úgyhogy egy ilyen kis megjegyzés miatt felesleges lenne feladni. Sok sikert. :)
2019. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!