Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a buszon aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a buszon aki nagyon tetszik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel majdnem minden reggel és délután egy busszal szoktunk járni. Azthiszem tetszik nekem,de nemtudom mit tehetnék,hogy egyáltalán felfigyeljen rám. Nemhinném,hogy bejövök neki.

Párszor észrevettem,hogy néz de ez semmit nem jelent. Egyik nap 2 haverjával volt és oda ültek a velem szembeni székekre,a haverjai beszélgettek,de ő megse szólalt,és elég sokszor rámnézett,de szerintem csak unalmában. Nemtudom eldönteni,hogy bejöhetek e neki vagy nem. 17/L



2019. febr. 2. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Semmit

Ha akar valamit,akkor lép.

2019. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

Ja nehogymá a lánynak keljen odamenni.

De ha gondolod tépd le róla a gatyát oszt jöhet egy kis kézimunka.

2019. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
75%

Szerintem simán odamehetsz ha nem zavar nagyon egy kis esetleges csalódás

“Jaj nehogymár a lánynak kelljen oda menni”

Meglejet hohy a srác zavarba jön attól hogy te kezdeményezek de azért ma már elnök jelölt is lehetsz :D feleslege ezt ennyire át vinni a gender témába manapság

2019. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon félénk vagyok
2019. febr. 2. 23:04
 5/24 anonim válasza:
69%
Az tényleg baj :/ marad hogy adsz le jeleket próbálj hosszabban fent tartani szemkontaktust stb
2019. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%
ulj az olebe
2019. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Írjál neki magadról, tedd egy borítékba, és mielőtt leszállna, vagy te leszállnál, add oda neki. Ha meg egy helyen szálltok, akkor meg akkor; vagy nemtom:)
2019. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
*én asszem tennék bele e-mailcímet, v telószámot is, akár mind2-t. Ja meg miket szeretsz mi a hobbid van e háziállatod mit csinálsz sokat amikor gépközelben vagy h játszol gyakorizol nemtom stb.
2019. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
*kedvenc énekesed pl , kedvenc filmes műfajod, meg filmcímet, yt-csatornák, amikre föl vagy iratkozva..stb.
2019. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

A barátomhoz is így ment oda egy lány a buszon, meghívta kávézni. Egyből kínossá vált a helyzet, mikor a barátom mondta, hogy már van barátnője (én). Szóval ha kezdeményezel, készülj fel ilyen lehetőségre is.


Én is úgy vallom, hogyha egy fiú akarna valamit, már rég lépett volna. Nem tartom rossznak, de személy szerint nem is tudnám lányként megtenni az első lépést.

2019. febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!