Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Manipulálom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Manipulálom magam? Akkor ezt nem is nevezhetjük szerelemnek?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor úgy gondolom hogy semmi esélyem sincs a kiszemeltemnel, újat valasztok. Elhittem magammal, hogy igen is ő szerelmem. És egyszer azt veszem eszre, hogy tényleg szeretem.... Ez .. normális?! Vagy ez mi?!
2019. febr. 27. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem egyből több, mint sima megláttam a suli udvaron, tetszik, most már öt szeretem dolognál. Attól, hogy látod és vonzódsz hozzá, még nem vagy szerelmes, mivel ahhoz sokkal több kell, nem csak egy kiszemelt. Ismerned kell elég jól, így a kiszemelés, tetszés semmiképpen sem összetéveszthető egy viszony, kapcsolat során kapott szerelemmel. Oda vagy érte, plátói szerelmet táplálsz iránta. A plátói szerelem a neve ellenére nem szó szerinti szerelem.
2019. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz szerelmes valakibe, aki tetszik, de nagyon fontos megjegyezni, hogy NEM az igazi énjébe vagy szerelmes, mivel azt nem ismered, hanem egy általad felállított képbe. Elképzeled, hogy xy ilyen meg olyan és tudat alatt „megszereted”. Ebből lesznek a legnagyobb csalódások, amikor kiderül, hogy nem is olyan, mint amilyennek elképzelted..

Nálad is valószínűleg ez van, mivel említetted, hogy elhitetted magaddal, hogy ő a szerelmed. Ezen csak akkor fogod tudni túltenni magad, ha jön egy másik fiú. Tapasztalatból mondom, ez régebben velem is megtörtént, de ezt inkább egyfajta rajongásnak nevezném.

16/L

2019. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, te is idézőjelekbe raktad a szerelmet, és inkább rajongásnak nevezted, mert éppen hogy az: csak rajongás, nem szerelem.
2019. febr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhittem magammal, hogy igen is ő szerelmem. És egyszer azt veszem eszre, hogy tényleg szeretem.... Ez .. normális?! Vagy ez mi?!"


Maximum 14-5 éves lehetsz . A helyzet az , hogy ebben a korban többnyire maga a szerelembe leszel szerelmes az érzésbe és nem az emberbe. Miért? Mert kergetsz egy ábrándot egy elképzelt dolgot ami nem a valóság és bele helyetesíted minden egyes kiszemeltedbe. Szerintem még gyerek vagy lelkileg a kapcsolatokhoz, próbálj mást csinálni ne ezzen a szerelmesdin rugozz mert ha az leszel azt fogod ténylegesen érezni mivel a szerelmet manupálni nem lehet.

2019. márc. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!