Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha van barátom de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha van barátom de másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem állok össze mindenkivel de lett egy barátom aki az egyik közeli barátnőm legjobb barátja és belém szeretett megkért hogy legyek a barátnője de nem akartam bunkó lenni ezért összejöttem vele... bírom a srácot de másba vagyok szerelmes akit már kb 6 éve ismerek és szinte legjobb barátok vagyunk... a szüleink is össze akarnak hozni minket és amint látom ő sincs a dolog ellen mert mindig rákvörös lesz bármikor meglát és ugyan ez van velem is... mit tehetnék?
2019. febr. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"megkért hogy legyek a barátnője de nem akartam bunkó lenni ezért összejöttem vele"


Ez a mondat maga az ellentmondás.

2019. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális!
2019. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sajnálatból jössz össze valakivel annak sose lesz jó vége...
2019. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent tettem en is sajnalatbol,de osszejonni senkivel!

Te meg nalam is rosszabb vagy 😄😄

2019. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálatból nem jössz össze valakivel, mert csak még jobban megbántod utána. "Ja hát az a helyzet, hogy sajnáltalak s azért voltam veled mindeddig, na de most összejött valaki más, akkor szia! Jó volt veled, remélem te is élvezted és maradhatunk barátok!"

Ugye milyen szánalmasan hangzik?

Nem, nem normális. Szakíts, mielőtt még jobban megszeret és összetöröd még inkább a szívét.

2019. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!