Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bejön az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön az egyik haverom barátnője es elkezdtünk beszélgetni neten?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha én lennék a helyedben, már elhivtam volna valahova. Pl kávézni.

Az interneten való beszélgetés idopocsekolas, és egyszer csak azt veszed észre hogy egyre rövidebben válaszol, egyre passzívabb. Majd már nem is beszél veled. Unalmassá válsz.

Hívd el valahova. Az a nyero

2019. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a haverom barátnője!!
2019. márc. 1. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
haverod nyírd ki tiéd a nő ;) :D amíg együtt vannak hagyd, mert könnyen megütheted a bokád. ha kiderül, hogy valami köztetek történt akkor mindkettőtöknek igencsak kellemetlen volt.. mindenki el fog könyvelni egy utolsó szemétnek aki a haverja nőjét keféli. és igazuk is lesz. várd meg hogy szétmenjenek, ezek alapján nem lehet valami komoly
2019. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne lovald abba magad, hogy akar tőled valamit!
2019. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolso kifejtened?
2019. márc. 4. 09:31
 6/12 Körömcsiga ***** válasza:
100%
Semmit. Vagy tán úgy érzed kéne? Mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy mi a jó válasz, hiszen nem ismerjük őket. Vannak helyzetek, amikor jobb lekoccolni a nővel és vannak helyzetek, amikor nem :D
2019. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
42%
Én is voltam hasonló helyzetben, de én azért kezdtem el beszélgetni a párom haverjával mert már jó ideje együtt voltunk és értelemszerűen szerettem volna ha nem utálnak a haverjai. Aztán később lehetett köztünk valami fellángolás mert mind a ketten éreztük hogy abba kell hagyni a beszélgetést. Ez nem okozott gondot, nem szerettem bele a másik fiúba (akkor) és ugyan úgy szerettem a páromat és boldogak voltunk. Később szakítottunk egy másik lány miatt, 3 évvel később meg újra beszélgetni kezdtem a haverjával. Ezek után több is lett közöttünk, de sok idő kellett hozzá míg fel mert vállalni és ne tudd meg milyen veszekedés lett abban a baráti társaságban... Volt párom még mindig úgy kezelt mintha az övé lennék, pedig nem haragban váltunk el. Sosem örült a barátja boldogságának, és a sok fúrás és beszólogatás rá is nyomta a bélyeget a kapcsolatunkra. Összefoglalva szerintem hagyd, rengeteg lány van még és hidd el akarat erő kell hozzá és eltudod felejteni :) 21L
2019. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha megszakítod a kapcsolatot vele, mielőtt belezavarodtok.
2019. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy nézd meg az Aranyélet című sorozat első két évadát 😉
2019. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy beleestem. Csak nagyon érdekel, hogy mi van vele. Tök érdekes személyiség. Nem irhatok ra kerdezgetni hogy mi van vele csak ugy, teljesen hulyenek nezne a haverom
2019. márc. 4. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!