Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy orvosba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy orvosba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Par honapja voltam a baratnommel orvosnal es amikor meglattam az orvost aki kezeli ot eppen kint cigizett nagyon ismeros volt nekem,(fiatal srac) aztan az nap megkerestem es bejeloltem aztan kiderult hogy mi mar irtunk par szot es elegge kedves es aranyos volt velem de en elegge flegma voltam vele akkor es alighogy visszairtam neki, aztan amikor visszajelolt ram irt, de semmi extra, (szia, hogy vagy stb) aztan megkerdeztem tole hogy o orvos e, es mondta hogy igen, aztan elmondtam neki hogy ma voltam ott a baratnommel es elegge ismeros volt nekem mintha mar irtunk volna vagy lattam mar valahol azert jeloltem be, de neki viszont a chat nem volt meg amikor regebben irtunk es megkerdezte hogy es irtunk vagymi, aztan arra csak azt irtam hat istenem mondom hogy igen, es erre azt irta hogy tessek, na mindegy szia es letiltott, akkor nem vettem annyira komolyan jot nevettunk a baratnommel, aztan most par napja megint elmentem vele es elegge stresszben voltam de nemtudom miert, aztan a baratnomnek mutatta hogy irt neki de az a regi faceja volt, es utanna meg bejelolte ot az uj fbn is de a baratnom nem jelolte ot vissza, en a rendeloben ultem es az ajto ott mindig ki van nyitva es pont ugy ul hogy ki lat a rendelobe es szinte pont szembe vele ultem es volt h igy szemezgettunk meg mosolyogtunk egymasra mar akkor megtetszett (de szerintem o nem tudja hogy en vagyok az akivel irt) aztan masnap is elmentem a baratnommel (mivel tavasziszunet van es par napig nala voltam mivel ritkan talalkozunk mert nem egy varosban lakunk) es en mentem wcre folyoson meg pont jott velem szembe de beszelt valami nenivel es koszont nekem h szia visszakoszontem de 100% nem hallotta mert pont kohogtem aztan mar nem hallota meg amikor visszakoszontem😂 utanna mar nagyon ritkan ram nezett de amikor ram nezett akkor is mosolygott aztan amikor mar mentunk el pont rola beszeltunk aztan vettuk eszre hogy mogottunk van es elegge ciki volt es elkezdtunk nevetni es csak mosolygott megint de most ugy mintha nevetni akarna, utanna amikor mar a kijaratnal voltunk elkoszont tolunk h sziasztok lanyok kellemes hetveget aztan mi is, es en meg mindig neztem ra de nagyon nagy szeles mosollyal aztan ram kacsintott es mosolygott o is, aztan azota nemtudok nem ra gondolni meg tudom h eselytelen az egesz megminden de egyszeruen erzem hogy beleszerettem vagy nemtudom elegge normaltalannak meg gaznak tunik ez de hat nemtudom mit tegyek...Esetleg valaki tudna valami tanacsot adni?😞🙏

16/L


2019. márc. 2. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: használj mondatvégen írásjeleket, összetett mondatoknál pedig vesszőt.
2019. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez iszonyat zavaros. Írd le egyszerübben.
2019. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy eléggé bonyolult ez így, akkor leirom egyszerűbben. A barátnőm rehabilitációra járt és én pár napig vele mentem. Amikor megláttam az orvost aki kezeli őt, pont kint cigizett és nagyon megbámultam már akkor, mivel nagyon ismerős volt nekem. (kb.26 éves lehet) Aznap megkerestem és bejelöltem,visszajelölt és rám írt. Kiderült hogy mi már régebben írtunk, akkor eléggé flegma voltam vele. Most amikor írtunk álítólag bunkó voltam, és letiltott.Nem vettem annyira komolyan, jót nevettünk. 1hónap után megint elmentem vele (ami pár napja volt). Nagyon bámult akkor és volt hogy sokáig szemeztünk, és mindig mosolygott rám. Barátnőmnek mondta hogy bejelölte őt és írt neki, kérdezte hogy látta e, és mondta hogy az a régi faceja, aztán bejelölte őt mind a 3 fbn, de barátnőm nem jelölte őt vissza. Másnap megint elmentem vele, akkor pont mentem wcre és jött velem szembe, de beszélt valami nénivel és köszönt hogy szia. Pont köhögtem aztán amikor visszaköszöntem azt már nem hallota. Amikor már mentünk el a folyosón pont róla beszéltünk, aztán észrevettük hogy mögöttünk jön. Eléggé ciki volt, és elkezdtünk nevetni. Ő is nagyon mosolygott, szinte majdnem nevetett de tartotta. Amikor már a kijáratnál voltunk olyan aranyosan elköszönt tőlunk, és megint szemeztünk, aztán a végén rám kacsintott. (Azokat a kommenteket kímeljétek hogy milyen gáz vagyok hogy egy orvos tetszik stb., ezekre kíváncsi nem vagyok🤗) Szerintetek próbáljam őt elfelejteni? Mert 10 év van köztünk meg tudom hogy esélytelen megminden, csak már nemtudom mit csináljak.
2019. márc. 3. 08:45
 4/6 anonim válasza:
Nekem is rettenetesen tetszik egy srac,aki 25 éves én pedig 16 vagyok. Bár ő nem orvos:) nem tudom hogy lehet e belőle valami,multkor minden képem belikeolta instán,azóta csak rá tudok gondolni es a kepeit nezegetem😂 hat figyelj irj neki ujra de ne legyel vele flegma
2019. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Okés értem, de ő egy 26 éves férfi ha írsz is neki vigyázz mert tkehet hogy csak jatszik, hiszen a barátnődet is bejelölte ki tudja még hány lányt ezen kívül.

2019. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

*Lehet

2019. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!