Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mi hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi hogy szerelmes vagyok egy csajba de úgy sexuálisan nem izgat meg nem gondolok ilyenekre ha őt látom?

Figyelt kérdés

Az tuti,hogy ennyire még sosem tetszett senki,volt 2 aki úgy "crush"-nak mondható,de azok sem voltak ilyen erősek,az egyik mióta ezt az újat megláttam mintha sose tetszett volna o.o Szóval ez rendkívül erős és a személyisége is annyira állati,az egész viselkedése és a csajszi ahogy van. Az arca pedig valami mesés(nekem legalábbis biztosan). Csak úgy elmerülök benne és hiába perfecto a teste is,akkor sem jön ilyen gondolat,hogy "milyen lenne már vele". És ha még megpróbálom elképzelni az se izgat és inkább el is vetem a gondolatot egyből :D Ez már nálam annyira gyönyörű kateg,hogy ja. Közel is voltam már hozzá,mert ilyet is láttam,hogy "biztos még nem voltál a közelében" de nem,ölelkeztünk is,szoknyában volt,a felsője sem nagyon takarta el az eltakarni való :) De csak ilyen melegséget éreztem az egész testemen és kb azt sem tudtam hol vagyok,olyan zavarban voltam.. Nem realizáltam mi történik körülöttem,olyan mintha beszívtam volna mikor ott voltam vele. :D

Egyszerűen csak azon elmélkedek,hogy vele lógok és ölelem folyamatosan.

Csak hát az a baj,pár nap múlva már 5 évvel idősebb lesz,szóval így hiába mondta el 20-szor hogy milyen aranyos vagyok stb,azért ez sok különbség,főleg ha a nő nem felé billen :/ 19-24


2019. márc. 3. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az mi hogy szerelmes vagyok egy csajba de úgy sexuálisan nem izgat meg nem gondolok ilyenekre ha őt látom?


Barátság.

2019. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan? :D

Egyszer voltam vele élőben,az is amit leírtam :D

Az nagy barátság lehet o.o

Képeket nézve tényleg ez van.. Miért ma már az van mindenkinél,hogy ha megtetszik egy csajszi,egyből a dugás jusson eszébe? o.o

2019. márc. 3. 23:39
 3/3 anonim válasza:

Nagyon tetszik a lány?

Alig várod, hogy vele lehess?

Élvezed, ha megérint és alig várod, hogy megölelhesd?

Minden költő, író és normális ember szerint ez az igazi, érdekektől mentes, nagy betűs szerelem.

Tölts vele minél több időt, lehetőleg kettesben, és ha a lány is így érez, a többi majd jön magától. Talán épp azért tetszel neki, mert nem akarod rögtön megfektetni, mint azok akikkel előtte találkozott.

A kor különbséggel pedig én nem foglalkoznék, az számít a legkevésbé.

2019. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!