Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 évas vagyok, ő két évvel fiatalabb lány. Tetszettek már más lányok is, de ez most más, és mivel barátok vagyunk, úgy érzem így csak mégjobban szeretem. Viszont fogalmam sincs hogy mit tegyek, nem akarom tönkretenni a barázságunkat. Amikor tetszett valaki, mindig tőle kértem tanácsot, de most nincs senki aki segítene. De nem akarom elveszíteni, mert ő a legaranyosabb lány akivel valaha találkoztam, és nagyon szeretem.
2019. febr. 25. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Igazából a szerelem ellen nem tudsz mit tenni. Mérlegelned kell. Vagy elmondod neki kockáztatava a barátságotokat vagy a másik opció hogy nem mondod el ezzel elég nagy fájdalmad lesz de meg marad barátnak. Én is hasonló cipőbe vagyok csak én elmondtam mit érzek de nem mondot rá semmit és maradt minden ugyan úgy.
2019. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan beleesnek ebbe, de idővel kifogsz szeretni belőle.

Imponálhat neked hogy valaki foglalkozik veled és ezért táplálsz iránta érzelmeket.

2019. febr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!