Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az összes szerelmemn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az összes szerelmemnek barátja?

Figyelt kérdés

Először beleszerettem egy lányba, akit már régóta ismerek. Tavaly szerettem meg úgy, de akkor már volt barátja. Azóta még közelebb kerültünk egymáshoz. Érzem, hogy van köztünk valami, és szerintem ő is érzi. Még mindig jóban vagyok vele, sokszor szemezünk.

Pár hete viszont találkoztam egy lánnyal. Sokat szemeztünk, egymásra mosolyogtunk, de nem szóltunk egymáshoz. Aztán rájöttem, hogy egy ismerősöm barátnője. Nem rég viszont megint találkoztunk ugyanott, most egymáshoz szóltunk, sokáig beszélgettünk. Kiderült, hogy ugyanoda megyünk majd jövőre gimibe. Ő valamiért más volt mint a másik lány. Sokkal jobban éreztem magam vele.

Mit kéne tegyek? Nem akarom elcsalni a barátjától, mert az köcsögség lenne.



2019. márc. 4. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz össze vele, beszéljetek sokat, aztán ha szakít vele a pasija akkor te ott leszel neki :) legyél vele nagyon kedves
2019. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél értékesebb férfi mint a jelenlegi barátja és ha elég értékes vagy simán le fogja rád cserélni a jelenlegi barátját.
2019. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!