Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek végre túl? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek végre túl? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval még régen (6 éve) beleszerettem egy lányba, akivel később össze is jöttem. Nem tartott sokáig a dolog, kb 2 éve szakított velem (5 hónapig jártunk). Utána ő egyből összejött egy másik sráccal, akivel azóta is együtt van. Én eleinte azt hittem, hogy egy idő után túl fogok lépni rajta, de sajnos nem így történt. Egyszerűen az elmúlt 6 évben kb minden gondolatom róla szólt, már-már beleőrülök a hiányába. Szerintem ő nem is sejti, hogy még mindig szerelmes vagyok belé, de már nem bírom nélküle. A mostani kapcsolatában ahogy tudom, nem feltétlenül boldog, de elvan ezzel a sráccal, és én semmiképpen nem akarok az útjukba állni. Mit tegyek szerintetek?

19/F



2019. márc. 4. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Írj neki kamu Facebook profilrol,valami hasonlót: "valaki szeret tèged és mindennap rólad álmodozik" :) :)

Hátha válaszol és beszélgetni tudtok.

Ha kiderül nem boldog,akàrmi kisülhet belőle.

Tudom gyerekes dolog de én ilyen lökött vagyok :)

2019. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!