Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl a friendzoneon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a friendzoneon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem fogok túllépni a friendzonen, mégis azt gondolom van egy kis esély. Több, mint 1 éve beszélek azzal a lánnyal, ő ír nekem napi szinten, mégse halad sehova ez. Nem tudom túltenni magam rajta, hogy nem lesz több. Mégse bírom azt csinálni, hogy teljesen ignorálom. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. febr. 26. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el az egészet, ezzel csak magadat gyötröd, ha nem megy akkor nem. Szüntesd meg azt ami eddig volt és idővel túlteszed magad. Hidd el sokkal rosszabb lesz amikor a lány majd talál valakit és te meg csak nézel.
2019. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy én lány vagyok annyit tudok mondani, hogy nálam viszonylag gyorsan eldőlik mit akarok a másiktól pláne ha már régebb óta beszélgetünk. Azt javaslom, hogy próbálj kicsit máshogy viselkedni és figyeld a reakcióit esetleg megpróbálhatsz flörtölni is vele akár vicceskedve is és ha nem válik tőle kínossá a beszélgetés, nincs zavarodott arckifejezése/reakciója hanem esetleg ő is valami hasonlóv reagál akkor van nála esélyed. A másik az, hogy nem tudom elmondtad-e neki az érzéseid és úgy friendzoneolt ki vagy ezt csak te érzed, de az a biztos, amit ő mond. Tehát ha nem utasított még vissza akkor lehet próbálkozni ha viszont igen akkor is lehet még menni utána, de úgy elég kevés esélyt látok arra, hogy megszerzed. Figyelj oda rá és érezni/látni fogod mennyire lenne vevő rád ilyen téren. Ha úgy érzed nem tekint rád közömbösen akkor nyugodtan elhívhatnád valahova ahol ketten vagytok mondjuk először csak elkísérni haza/buszra aztán összefutni kicsit mondjuk beülni vahova még a mozi is a diszkrétebb találkákhoz tartozik. Ha annyira jóba vagytok magadhoz is áthívhatod aztán szép lassan beadagolod neki és valószínűleg levágja majd, hogy nem csak barátként tekintesz rá és ha ez kölcsönös akkor onnantól már nyert ügyed van, jönnek majd maguktól a dolgok.
2019. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy rengetegszer hívtam már mindenhova. 5 alkalmakként mond rá igen, akkor is baráti társasággal vagyunk és úgy viselkedik, mintha ott se lennék. Snapen minden képemre reagál, hiába én az övére nagyon ritkán. Mégis gyakran 1 szavakban válaszol. Régebben flörtöltem vele, akkor ő is adott jeleket. Viszont ha most flörtölök vele, küld rá pár emojit és úgy tesz, mintha meg sem történt volna. Azt nem tudom megtenni magamtól, hogy teljesen megszüntessem vele a kapcsolatot, mert egy kis reményt megadok magamnak.
2019. febr. 26. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan ezen átestem már én is, én elengedtem a csajt a saját érdekemben részéről csak barátság volt, jobban járnál ha te is ezt tennéd szerintem abból kiderül hogy csak barátkozni akar.
2019. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Friendzoneba könnyű bekerulni, de kikerulni lehetetlen. Felejtős, engedd el jön másik annál okosabban csinálod.
2019. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így reménytelen.

Ha viszont elengeded, akkor van esélyed mást találni.

2019. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp ez a helyzet velem is, csak lány vagyok. De már kezdek nagyon kiborulni attól, hogy nem haladunk. Viszont elgondolkodva ezen, mit kellene ilyenkor tenni? Hát megmondani annak a személynek, hogy nem közömbös számunkra. Talán ő nem érez így, talán bizonytalan, de simán lehet az is, hogy ugyanezt érzi, csak jól titkolja.
2019. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!