Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reagáljak az insta sztorijára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reagáljak az insta sztorijára?

Figyelt kérdés
Van egy 9.es lány a suliba és én 11.es lány vagyok,nagyon tetszik már lassan 5 hónapja és egyszer instán rá írtam,hogy hol vette az egyik pólóját és utána elkezdtünk dumálni a suliról.És van 2 közös barátunk és 1 hónapja a közös barátunkkal együtt mentünk ki a busz megállóba de csak egy-két szót beszéltünk.Meg még 1x-2x a közelébe kerültem és suliba is sokat látjuk egymást.Szóval insta sztorijába kitette azt,hogy kérdezzetek és látom,hogy sokan véleményt kérnek és arra gondoltam,hogy én is kérek,nem lenne gáz úgy véleményt kérni,hogy köszönő viszonyba se vagyunk annyira?Azért kíváncsi vagyok,hogy mit írna rólam...

2019. márc. 6. 17:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hat most ott tartunk,hogy mindennap beszelgetunk,van hogy 2-3orakat telefonalunk.Hetvegen buliztunk egyutt.Csak az a baj,hogy az exe hianyzik neki😭😭
2019. máj. 23. 20:51
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja meg már szét trollkodjuk egymásnak az istastoryat ha kiteszunk egy kerdezz feleleket😂😂
2019. máj. 23. 20:53
 13/16 anonim ***** válasza:
This is some wholesome shit right there. Go, girl 💪
2019. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Újra össze jött az exével,azóta nem is keres...:DDDDDDD
2019. jún. 25. 19:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Basszameg, ez de szomorú sztory! Hogy vagy? Mi van veled?
2019. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ram szokott irni,hogy beszelgessunk mert azt mondta,hogy akar velem tovabbra is beszelgetni.Ido kozben ram irt egy masik lany akivel tok jol elvagyunk de meg igy se tudom elfelejteni:(
2019. júl. 29. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!