Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom ilyen szituációban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyen szituációban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval tudom nagyon furcsa kérdés lesz,de már nem tudok kihez/mihez fordulni.Instán 1,5 évvel ezelőtt találtam egy lányt így random és már akkor megtetszett. Igen tudom eléggé messze lakik ,de nem lenne baj mert lenne rá megoldás.Szóval nagyon megtetszett,illetve szerelmes lettem belé és tényleg nem tudok nélküle élni vagy hogy is mondjam.Eddig soha nem mertem ráírni mert attól félek hogy elutasít, 10/10-es a lány amúgy. Tényleg amikor rágondolok teljesen kivagyok. Azt tudni kell rólam hogy (nem nagyképűségből mondom) de eléggé tehetősek vagyunk és ezt látja is rajtam mivel sokszor megnézi a napomat instán, és Ő meg éppen nem a legjobb anyagi körülmények között él. Nem, nem egy aranyásót keresek vagy bármi csak azt se bánnám ha az lenne. Nagyon “szerelmes” vagyok a lányba és nem tudom hogyan írjak neki. A vicc az hogy ugyanannyi idősek vagyunk és Ő pl.: odaírja egy random (kb.13 éves srác) képe alá hogy “Sexy 😄”.Szóval nem értem , persze hogy tudja hogy szerelmes vagyok belé illetve hogy valamit érzek iránta mivel minden képét belikeoltam stb. Nem tudom mit tegyek, hagyjam az egészet vagy írjak neki valamilyen oknál fogva (persze nem ebben az unalmas klisé stílusban hogy “Szia,mizu”) meg így személyesen amúgy sem ismerem :/ Tehàt az lenne a kérdésem,hogy tudtok-e nekem segíteni ebben a szituációban. Nagyon szépen köszöm a válaszokat előre is! Én 17/F Ő 17/L



2019. márc. 7. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A lájkok nem jelentenek semmit.

De szedd össze a bátorságod és írj a lánynak!

2019. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Csak mert minden képét lájkold, még nem gondolja, hogy szerelmes vagy, ami önmagában furcsa. De ha szeretnél valamit írj neki és légy konkrét.
2019. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

A közmondás szerint: "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát."

Szólalj meg!

Szerintem túlidealizálod magadban a leányt (sötétben minden tehén fekete), de majd a személyes ismerkedés sokat eldönt. Sok sikert!

2019. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem lehetsz belé szerelmes, mivel még sosem beszéltetek. Ez nem így működik. Max nagyonnagyon NAGYON tetszik. Vagy elképzeled őt valamilyennek, és abba zúgtál bele. Ideje kideríteni igazából ki ő. Az anyagi helyzet meg xart se számít most. Lájkok? Jézusom, én is lájkolok gyakran ismerősöket, mégse gondol egyikünk se arra, hogy hú itt van valami. Írj neki..
2019. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagy nézzem már meg:D IG neve?
2019. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb térképezd fel az fb beírásai alapján, hogy mi érdekli, ha nincs semmi különös dolog, ami érdekelné (kirándulás, sport stb.) akkor talán jobb elfelejteni. De ha van, és nem csak abból állnak a kiírásai, hogy szexi, mert ez elég üres lányra utal, akkor felejtsd el. És ne tatszikeljél be mindent, amit feltesz, elég ha egy héten egy-két dolgot tetszikelsz, akkor kíváncsi lesz, hogy hova tűntél, de előbb próbáld jobban megismerni a beírásai alapján. Vagy te is tegyél fel magadról olyan dolgokat, amiből kiderül, hogy téged mi érdekel. Ha például zenét tanulsz, akkor olyan dolgokat tegyél fel, hogy lássa, kivel van dolga. Aztán majd csak ezután kezdjél el bármit is írni neki.
2019. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor így kora reggel tisztázzunk néhány dolgot!


1. Ahogy az elvtársak mondják, te nem a lányba vagy szerelmes, hanem egy ábrándba: abba, amit a képei mögé gondolsz és/vagy amit szociális médián közvetít a világ felé.

Ezt érdemes észben tartani, mert szinte biztos, hogy élőben nem olyan, mint amilyennek te gondolod.


2. A lájk lószart sem jelent. De tényleg. Semmi. Nada. Bárkinek a képeit lájkolom, akinek a vizuális környezetszennyezésen túlmutatnak a képei ÉS

- akinek értékesnek tartom a munkáját

- akivel ugyanazt az állatfajt tartjuk (nem ritka, csak nem trendi)

- akinek egyéb okokból érdekel a mondandója

- akit kedvelek, mint embert

stb. stb.

Butáság egy lájkba annál többet beleolvasni, ami: "ez a kép tetszik nekem".

A komment az más dolog, az már tud személyesebb lenni.


3. Az a te legnagyobb bajod, hogy félsz kezdeményezni, mert pontosan tudod, hogy ha kezdeményezel, kérdezel, akkor válaszokat is fogsz kapni. Így elveszítheted azt a fantáziát, hogy lehet esélyed a csajnál.

2019. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!