Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg lehet engem is érteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet engem is érteni ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék liturgiákat írni, próbálom röviden összefoglalni!


Beleszerettem az egyik lány haveromba, aki viszont csak barátként néz rám. Nem vagyok neki teljesen semleges, viszont számos akadály (távolság, kisebb korkülönbség, szülők) van köztünk. A korkülönbség nem gázos, de pont elég ahhoz, hogy ő középiskolás legyen én meg egyetemista még 1-2 évig.


Hihetetlen módon szenvedek, mert kb. nap mint nap beszélünk, de én nem tudok már barátként ránézni! Sokat gondolkodok azon, hogy letörlöm, vagy letiltom, mert állandóan a Facebookját figyelem, stb. Gyenge vagyok ilyen téren, én biztos nem bírnék ki úgy még 2 évet, mint az elmúlt 1 hónapot.


Valamilyen szinten engem is meglehet érteni, ha úgy döntök, hogy inkább eltávolodok tőle és megszakítom a kapcsolatot? Ezerszer átgondoltam ezt, tudom jól, hogy ebből nem lesz barátság már. Arra vagyok kíváncsi, hogy meglehet-e engem is érteni ebben a szituációban? Próbáltam messengerről letiltani vagy csak letörölni Facebookról, valahogy mindig beszéltünk utána. Ha letiltom akkor viszont hiába keresem, megölöm a reményt és egy idő után talán jobb lesz nekem is. Én nem akartam, hogy így alakuljon, de az érzéseinket nem lehet irányítani! :(


Köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megèrtelek , éreztem így én is barát után, és utána már nem ugyan olyan semmi sem :/
2018. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azért nem kell törölni meg letiltani, az egy durva, barátságtalan lépés. Törődj bele, hogy barátok vagytok. Az azért több, mint a semmi! Úgyse bírnád ki nélküle, ha a facebookról lehet is, az agyadból úgyse tudod kitörölni!
2018. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkit meg lehet érteni, az érzelmek sokfélék.
2018. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hihetetlen kegyetlen érzés ez!
2018. febr. 5. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy törlöd, akkor azt meg lehet érteni, de nem helyes döntés.


Én nem döntenék a lány helyett, és nem így tenném. mondtál olyan problémát is, ami valójában nem is az.


Az hogy te egyetemre jársz, a csaj meg még gomis két évig, na ez egyáltalán nem probléma szerintem, főleg, ha földrajzi távolság nincs köztetek.


Nem egészen értem, hogy a szülők közbenállása mit jelent. Kinek a szülei, és miért?


Egyetlen dolog van, ami jogos lenne, ha a lány azt mondja, hogy ő csak haverod szeretne lenni, mint pasi nem jössz be neki. Itt azonban nem tudom, hogy valóban ennyire határozott-e az álláspontja, vagy itt is csak a te félénkséged van, és te magyarázod ezt be.


Szerintem kezdj el udvarolni neki, és lesz ami lesz, ne mondj le róla!

2018. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha mégis törölnéd a Facebookról, megszakítanál vele minden kapcsolatot, beszéld meg vele, hogy miért. Ha elmagyarázod, ahogy itt tetted, akkor meg lehet érteni, de ha csak annyit lát, hogy egy haverja kerüli, és törli a Facebookról is, na akkor azt nem.
2018. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!