Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szemem láttára vesztem el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemem láttára vesztem el aki tetszik jó lenne 1-2 tipp szerintetek mit tegyek? (eléggé magam alatt vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok annyi a lényeg hogy nagyon jóba vagyok egy lánnyal (nekem bejön) el is hívtam taliztunk meg tettem neki jeleket. Viszont nem érzem hogy fogta volna az lenne a problémám hogy most a szemem láttára lett jóba egy sráccal és még meséli is nekem hogy milyen jóba vannak ez eléggé zavar szerintetek csak tálaljak ki neki hogy ez zavar vagy inkább tartsam meg magamnak és engedjem el. Pár hónap és úgy is elköltözöm/sulit váltok . 17F

2019. márc. 13. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, már meg találta azt, akivel szívesen lenne, bár később úgyis bánni fogja, de ez legyen az ő baja, felejtsd el!
2019. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Ha tényleg tetszik neked a lány, akkor ne engedd el, inkább tegyél feltűnő jeleket. Ha legközelebb elhívod valahova, akkor nézd a reakcióit (mennyire érdekli amit mondasz neki, mosolyog-e rád stb.) Ha tényleg nem látsz jeleket, és úgy érzed hogy ez esélytelen, akkor próbáld felejteni. Lehet hogy azért meséli hogy a fiúval jóba lettek, hogy ezzel téged féltékennyé tegyen.
2019. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki, mit érzek. Vagy legalábbis körülírnám. Hogy tetszik, és csinálhatnánk valamit együtt. Semmit nem vesztesz, főleg ha úgyis elköltöztök.
2019. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Hát ha már más fiúkról beszél neked akkor valószínűleg elkönyvelt baráti státuszba amiből elég nehéz kijönni. Felesleges ilyeneket mondanod neki hogy téged idegesít az a másik srác meg hasonló dolgokat ha úgy is elmész hamarosan mert sulitvaltassz nyugodtan megmondhatod neki hogy neked tetszik.
2019. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elcseszted. Nem talalkozgatni kell elhívni hanem randizni. Most majd megtanulod mire kell elhívni a lányokat ha akarsz valamit...
2019. márc. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!