Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fáj, nem tudom elengedni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj, nem tudom elengedni. Nincs erôm arra hogy elengedjem. ?

Figyelt kérdés

Megszerettem egy lányt, de sajnos vége lesz a kapcsolatunknak

Nem akarom hogy vége legyen! Annyi sok emlék, idô, pillanat amelyeket nem tudok visszakapni és elfelejteni! Minden csak egy villanás volt, minden... Nem tudom hogy mit tegyek, nem szeretném elveszíteni ôt.

Ennyit ér a szerelem? Egy rossz döntés mely kihat 2 ember életére?! Tudom hogy fájna neki, de miért tenné ezt velem?

Könnyebb elengedni mint küzdeni egymásért? Mind 2 ugyan úgy fáj, de az egyik kevésbé. Melyik az?

Miért nen lehet küzdeni??!



2019. márc. 17. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom mit mondjak... Igazából a háttér stOry nélkül nem tudok mondani nagyon semmit , csak annyit ne engedd el...
2019. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 spok ***** válasza:

"Ennyit ér a szerelem? Egy rossz döntés mely kihat 2 ember életére?! Tudom hogy fájna neki, de miért tenné ezt velem?

Könnyebb elengedni mint küzdeni egymásért? Mind 2 ugyan úgy fáj, de az egyik kevésbé. Melyik az?

Miért nen lehet küzdeni??!"



Ha tudnád, én hányszor feltettem már magamnak ezeket a kérdéseket. :)

Nagyon nehéz lesz, és nagyon sokáig fájni fog még, erre fel kell készülnöd. Viszont tudatosítanod kell, hogy ez a kapcsolat, és a kapcsolat értéke adott neked valamit, ami az életed része lesz mindig, és ami által te magad is fejlődtél. A fájdalom miatt is fejlődni fogsz, más/több ember leszel, mint ami most vagy. És máskor, máshol, jönni fog egy másik lány, aki nem lesz ugyanolyan, mint a mostani szerelmed, de más lesz, és szeretni fogod, és pont ezért lesz csodálatos.

Egy kapcsolat két emberen múlik, és ha ő nem akar küzdeni, akkor te nem tehetsz semmit. Nem tudod magadhoz láncolni. Muszáj elengedni:(

De menni fog! Hidd el:)

Fogadj meg még egy olyan tanácsot, hogy ha a szakítás megtörténik, ne legyél olyan fajta ex, aki zaklatja hetekig, hónapokig a másikat, mert képtelen elengedni. Magadnak kell lenyelned a fájdalmat, és büszkén, felszegett fejjel, az utadon továbbmenni.

2019. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Családjában problémák akadtak, én próbálok mindenkit támogatni. Próbálok kihatni rájuk, de lehetséges válás lesz egy

5. személy miatt. 4 ember fogja megsz*pni az egészet. Én, a barátnôm, az anya, és az, apa. Egy személy által 4 ember fog elhullani, mindegyikünket nagyon sajnálom. A lánnyal távkapcsolaton gondolkozok, elsônek próbálom megoldani az eltéréseket.

A barátnômet imádom, nem adnám oda senkinek sem. Távolsági párkapcsolatot felhoztam neki, de ez számára túlságosannis fájdalmas lenne. (2 hetente pár nap találkozás, teljesen más közeg).

Magamtól telhetôt megteszem, mindent befogok venni annak érdekében hogy azt az ötödik személyt kiiktassam, és a szülôket pedig kibékítsem. Többször sikerült családomon belül, remélem itt is fog.

2019. márc. 17. 23:13
 4/5 A kérdező kommentje:
befogok vetni*
2019. márc. 17. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod a szerelem komplikált dolog. Hogy ennyit ér-e? Nem! Te magam írtad, hogy mennyi szép emléked van. Ha vége is lesz, akkor is ért valamit. Mit? Szerelmes lehettél. Megtanultál szeretni. Tudod szerelemből lehet a legtöbbet tanulni, mert abban minden benne van (veszekedés, szenvedély, szerelem, vágy, stb.).

Kihathat-e két ember életére? Igen, mivel ketten vagytok egy kapcsolatban. Ketten mentek bele és ketten jöttök ki belőle.

Ezt nem Ő teszi, hanem a helyzet. A pánik, mikor minden összejön és te összezavarodsz. Amikor semmi nem érdekel csak az, hogy jobb legyen. Mikor elvesztesz egy játékot. Vagy rögtön az újat akarod és elfelejted a régit, vagy csak a régire koncentrálsz, ami már soha nem lesz meg.

Könnyebb elengedni, mert csak egy szó és nem kell hozzá kitartás, de jobban is fáj. Ha megpróbálod, akkor fáj, mert kitartónak kell lenned, de legalább megpróbáltad és ott van a kérdőjel. Ha elengeded, akkor nincs tovább ott game over, de ha küzdesz, akkor nem tudhatod, hogy te nyersz vagy vesztesz.

Ha küzdesz legalább benned lesz az, hogy te mindent megtettél, nem lesz könnyebb, de talán a lelked ezzel fogja magát nyugtatni.

Miért nem lehet küzdeni? Miért ne lehetne? Ki tiltotta meg, ki mondta az, hogy nem lehet? Ha küzdeni akarsz, akkor tedd meg, nem állít meg semmi. Ez a te döntésed, de akár az egész életed megváltozhat.

Ha nincs erőd, hogy elengedd, akkor ne tedd! Küzdj!!


L/16

2019. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!