Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Várni rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Várni rá vagy elengedni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon tudom mit kezdjek ezzel amik történnek körülöttem. A bárátommal holnap lesz kettő hete hogy szakítottunk .Tegnap beszéltem vele mert rám írt és àt tértünk kettőnkre.Viszont összezavarodtam kicsit.Azt mondta most szerintem nekem se és neki se kellene kockaztatnia ezzel.Ezalatt nem tudom pontosan hogy mit értett. Azt is mondta hogy ő most nem áll készen egy kapcsolatra de hiányzom neki és szeret is és hogy nagyon nehéz megálnia hogy ne közeledjen felém.És amit nem értek megint az az hogy megírta azt is hogy ha ez köztünk megmarad ez az érzés nyáron ő lesz az aki kezdeményezni fog vagy a kovetkező éveben.Azt mondta ennek az az oka hogy jövőre nem leszünk évfolyamtársak és nem egy iskolába fogunk járni és jobban megtudunk majd becsülni egy talalkozást.Én ezzel nem nagyon tudok egyet érteni és ezek alapján nekem az jött le hogy én várjak rá.Viszont nekem így nem jó mert én nem tudok most mint csak egy barát beszégetni vele mert sokkal de sokkal többet érzek iránta mint barátság,és ha nem lehet vegy nem akar velem lenni én nem tudok csak a barátja lenni,mert feljönnek az együtt töltött idők pillanatok.Nem tudom mit kellene tennem.Kérlek a felesleges válaszoktól kíméljetek.

2018. márc. 20. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne várj rá, elmondta neked hohy nincs kész még egy kapcsolatra még nem akar. Csak fontolgatja hogy kezdeményezni fog majd jövőre.. Hát, kössz...

Hagyjad

2018. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát hogyha tényleg ennyire szeret, meg minden, akkor most akarna veled újra járni és nem nyáron. Ez csak egy kifogás valami ellen, de az sajnos a leírásod alapján nem derül ki, hogy mi ellen. Szerintem mondd meg neki, hogy ez nem megoldás a problémára, és Te nem akarsz várni nyárig, mert ahogy olvasom, úgy értelmezem a leírásodat, hogy Te is így gondolod. Keress olyan barátot, akit nem érdekel, hogy egy suliba jártok vagy sem. A Te érdekedben mondom. Hajrá! :)
2018. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg! Tiltsd le, felejtsd el!
2018. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat foleg 17:58 tol😊
2018. márc. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!