Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szűz lehet még a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter05 kérdése:

Szűz lehet még a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek ez volt az első alkalom,és tegnap már félig becsúszott neki és csak az elején fájt neki utána már csak akkor ha beljebb akartam neki nyomni. Szűz lehet még vagy már nem,mert őszintén mi azt sem néztük hogy véres lett volna.
2019. márc. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha még az sem biztos, hogy az első alkalomnál átszakad a szűz hártya. Mivel csak "becsúszott", ezért szerintem nem hiszem, hogy elvesztette volna. Próbáljátok ki, csináljátok rendesen. Majd akkor meglátjátok.
2019. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem szűz, mert már szexelt, veled. Azt hogy a szűzhártyája megvan-e, én nem tudom megmondani. De őszintén, miért fontos ez?
2019. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet előtted volt már valaki
2019. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van, akinek nem fáj annyira és van, akinek nem is vérzik. A szűzhártyát pedig nem kell átszakítani, mert alapból van rajta lyuk. (menstruációnál valahol ki kell folynia a vérnek)

Ha a barátnőd azt mondja, hogy szűz volt, akkor valószínűleg nem hazudik.

2019. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már biztos nem az.

Te meg utólag ne töprengj ezen. Valószínűleg igazat mondott.

Kideríteni MOST MÁR nem tudod.

2019. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltetek, nem az.


Amúgymeg a lányok is szoktak masztizni, gondolom ti is pettingeltetek már amikor ujjal a hüvelyébe nyúltál.

A szűzhártya sem szakad törvényszerűen. Főleg, hogy alapból nem teljesen zárt és a rajta található nyílás mérete változik. keress rá: hymen types

Valódi fotók és illusztrációk is lesznek.


Azért fájt neki a teljes behatolás mert izgult. Sok előjátékkal, türelemmel, odafigyeléssel 1-2 alkalom és gördülékenyebben fog menni.

2019. márc. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!