Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire nagy az esélye hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy az esélye hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
A lány barátom felveti annak a lehetőségét, hogy 1 vagy 2 hónap múlva szakíthatnak a barátjával, tetszek neki és rám is izgult párszor illetve nem akar vele lefeküdni (még szűz)

2017. nov. 5. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Na és te fiú vagy?

Van rá esély,de ne éld bele magad!

És itt vége annak a résznek,ami a kérdésre válaszol!!!

Baromi önző vagy,hogy azt akarod hogy szétmenjenek!Ráadásul,arról nem is írtál hogy szerelmes vagy belé.

Az,hogy te tetszel neki+párszor felizgult rád...nagyon menci vagy fiam!

Nem mondom,lehet hogy szereted,de azért legközelebb bővebben fejtsd ki,mert ez ebben a formában szánalmas!És ezzel nem bántani akarlak,de ebben a formában nagyon sokféle módon lehet értelmezni ezt a kérdést.

És így,ahogy most van...

Te szereted egyátalán?

Vagy csak mag akarod kapni???

Esetleg dicsekedni jöttél?

Ha pedig szereted,sok sikert..Nem tudom milyen a mostani párja,de ha szereti,akkor neki ez az egész nagyon rosszul fog esni.Érdemes lenne mondani a lánynak,hogy ha szakít a fiúval,akkor békével váljanak el,mert másképp akár tönkreteheti majd a kapcsolatotokat.Viszont nem értem hogy a lány miért van vele,ha téged akar?Miért halogatja még hónapokig a dolgot?

Fura ez nekem...Lehet az is,hogy mindkettőtöket hülyíti.Az a baj,hogy tényleg nagyon keveset írtál a helyzetről.A lányról kellene még írnod,hogy milyennek ismered,mert akkor már talán egyszerűbb lenne.

Hány évesek vagytok?Mert az sem mindegy hogy 14-15 vagy 17-18.

2017. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mondom, boldog lennék ha szakítanának. De azt ne miattam tegyék...

Igen, nekem tetszik a lány, de nem menőzni jöttem ide... egyszerűen csak egy éve tetszik már, és meg akarom szerezni, de nem így hogy a barátjának rossz legyen.


16/f és 15/l

2017. nov. 5. 19:56
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon okos lány, meg kedves is...

viszont picit zárkozott meg "fura"

ezért csak én és a barátja vagyunk neki úgy barátnak mert most lett középsulis...

én picit messze is lakok tőle, de igazából ezen kivül általában jól megvagyunk...

Ehh... igazából érzem is hogy megkaphatnám, de nem így...

ha meg várok akkor a barátja veszi el neki a szűzességét, persze... nem verseny, én még várnék vele, de nem akarom hogy egy olyannal veszítse el akit már nem is szeret úgy...

(kicsit sok lett a pont xD)

2017. nov. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!