Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én tettem tönkre mindent,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tettem tönkre mindent, vagy nem csak én hibáztam?

Figyelt kérdés

sziasztok. ''röviden'' leirva, van egy 5 honapja tarto kapcsolatom. az elején minden rendben volt, de sajnos elég nehéz személyiség vagyok, igy sokszor vitáztam a párommal, kis buta okok miatt. de csak a kapcsolatunk elején, már elég régota nem. probáltam változtatni magamon, és helyrehozni mindent. de akármikor irtam neki, ö sokszor nem válaszolt. az utobbi hetekben már nem is irt nekem, csak akkor beszéltünk mikor én ráirtam, de nagyon sokszor nem is válaszolt. volt hogy 1 hétig nem is beszélt velem. amikor végre tudtam vele beszélni, akkor is csak pár szot. most, ezt megszerettem volna vele beszélni, hogy tudnánk e többet beszélni, leirtam neki hogy mit szeretnék. ö még csak nem is válaszolt. vártam sokáig, de semmi. aztán megint irtam neki, és azt mondta azért nem válaszolt mert nem akart veszekedni, pedig én mondtam is neki hogy nem vitázni szeretnék, csak szeretnék vele beszélgetni. aztán azt irta hogy azért nem szokott nekem válaszolni mert nem akar vitázni és problémákat okozok neki. és ahogy láttam ö sokkal szivesebben beszél másokal mint velem. sokszor mondta hogy ha ez igy nem jo nekem, akkor szakitsak vele, és keressek magamnak valaki mást. de hiába mondtam neki , hogy nekem csak ö kell. ezt már többször irta nekem. amikor ezt leirta nekem, hát elég mérges lettem és mondtam neki hogy akkor mennyen a barátaihoz, akik ugyis fontosabbak neki nálam. mert tényleg igy érzem.. és most nem beszél velem, nem is válaszol.. semmi. csak gondolkodom rajta hogy minden az én hibám volt e, vagy ö is hibázott.. légyszi ne irjatok negativ kommenteket, mert erre most nincs szükségem. és ha esetleg valaki tudna tanácsot adni, hogy mit irhatnék neki.. vagy valami, mert már egyáltalán nemtudom.. elöre is köszönöm a válaszokat.


17/l


2019. márc. 20. 07:41
 1/6 anonim válasza:
16%
Terhes vagy.
2019. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakítsál vele, ez egyértelműen szar kapcsolat (már bocsánat), de ha a saját barátnőjének nem válaszol, gondolom akármit írsz is, akkor ott gáz van. Személyesen beszéltek egymással?
2019. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ne írj neki semmit, ez a "kapcsolat" már rég megszűnt létezni részéről, csak te erőlteted. Egy kapcsolat lényege a kommunikáció, nem a beszélgetés kerülése. Nem te vagy a hibás, lépj tovább, ne pazarold az idődet idiótákra. Majd jön más, aki megbecsül.
2019. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

De beszélni is így beszélsz? Iszonyú sokat, és feleslegesen. Voltaképpen érthető a barátod reakciója. Elege lett a veszekedéseidből, a hangulatváltozásaidból. Hiába mondod, hogy megváltoztál, ez nem igaz. Az első adandó alkalommal veszekednél vele.

A srác valószínűleg nyugodtabb természetű, így neki a te heves természeted nagyon fárasztó. Szerintem hagyd békén ott. Az új kapcsolatodban meg tényleg törekedj arra, hogy nem vitázol minden csip-csup dolgokért.

2019. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha szereted, akkor változz meg! Kérd meg még egyszer hogy beszéljétek meg. Ha úgy érzed, te hibáztál, akkor vállald fel. Sok szerencsét!


L

2019. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beszéltünk azota, és azt mondta hogy keressek valaki mást magamnak, ö is ezt fogja tenni. igy azt hiszem, ennyi volt.. minden esetre köszönöm a válaszokat
2019. márc. 24. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!