Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyatosan tetszik a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan tetszik a srác mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 hete elkezdett mosolyogni rám meg szemeztünk kinyitotta az iskola ajtaját is elöttem. Ma egyberészes ruhába mentem és annyira jól esett kb egy másfél méterre ált tőlem és mosolyogva végig nézett rajtam meg amikor jöttem ki a suliból akkor ott is rámnézett nem tudom mit jelentenek ezek dolgok. Az a gáz hogy én 16 ő pedig 19 éves. Ami még rossz hogy nem köszön. Köszönjek rá én?
2019. márc. 20. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
ő a férfi, idősebb is.. kezdeményezzen ő. biztatásul mosolyogj /kacsints rá, amikor elmész mellette de ne szólítsd le, tegye csak meg ő az első lépést
2019. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam hogy ez bizony türelemjáték lesz
2019. márc. 20. 17:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Kacsintani inkább nem akarok abból inkább szemrángás lesz :D
2019. márc. 20. 17:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinek aki privit írt véletlen töröltem az üzenetét hirtelen kattintottam és közben ugrott egyet a képernyőm tudnál írni megint ha látod? 😅
2019. márc. 20. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Te vagy az Sári? Csókolgatnám a kisajkad
2019. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem Sári vagyok
2019. márc. 20. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ez biza nem lesz egyszerű történet..szemezz vele,előbb utóbb vagy köszön (akkor jók vagyunk) vagy azt mondja mit nézel má he? (Akkor annyira nem jó a helyzet..)aki mer az nyer..hajrá ;).


22F

2019. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló remélem hogy inkább köszön😅

Köszi a segítséget:)

2019. márc. 23. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!