Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak tényleg nem jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak tényleg nem jön be ha 1 fiú nagyon okos?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne jönne be?
2018. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez így lenne.


De azért bizonyos dolgokhoz egy fiú akkor sem okos, ha nagyon okos. Ezért is tudják a nők észrevétlen ide-oda rakni őket, mint valami papucsot.

2018. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha fitogtatja, ugyanúgy mintha nagyon butaságával teszi ezt.
2018. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknak pont az az imponáló, ha egy fiu nagyon okos.

Jól tanul..

DE ami se a lányoknak se a fiuknak nem jön be, ha az okosságával le néz és lkeszolja a másikat.

Vagy is ha a másik valamit nem tud akkor hülyének nézi vagy bele okoskodik...

2018. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon okos az egy pozitívum. De ha valaki OKOSKODÓ na azt utálom! Nem szeretem amikor valaki tudálékos, mindig mindent jobban tud lépten nyomon történelemről mesél,nem tudunk úgy megenni valamit,hogy ne jönne valami okossággal mindenhez van valami professzori megjegyzése és amikor kérdez tőlem valamit hülyének érzem magam,mert nem tudom rá a választ vagy nem vagyok tisztában annyi mindennel mint ő és szerintem nem vagyok hülye,de hozzáképest annak tűnök főleg mikor abszurd kérdésekkel jön vagy olyant mond amire nem tudok válaszolni éremben. Ezektől az emberektők rosszul vagyok. Klassz ha valaki valami újat tud mondani,de ne érződjön má ez az okoskodó stílus mert nagyon kiábrándító.
2018. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Nem okoskodót mondtam hanem okost. Tehát akit nem lehet csak úgy hülyíteni mint ahogy azt lányoknál szokás
2018. ápr. 13. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ugyanis legbelül senki sem szereti, ha a másik okosabb nála. A férfiak is félnek az okosabb nőtől, a nők is az okosabb férfitól.
2018. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az nem jön be a csajoknak (meg úgy általánosságban az embereknek) ha valaki okos, hanem az ha okoskodik, vagy tudálékoskodik.
2018. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hamis állítás.
2018. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek az okos fiúk! Jó tudni, hogy fordulhatok hozzá a (talán hülye) kérdéseimmel.

A lényeg, hogy a lány ne érezze magát butának melletted. Próbáld tanítgatni esetleg...

én kényelmetlenül érzem magam, ha a fiú okosabb nálam és kissé butácskának vagyok beállítva mellette... hiszen magamat okosnak tartom, de mellette ez eltörpül, hiszem ő olyan területeken van otthon, amiben én nem.

18L

2018. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!