Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi problémám van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvia505 kérdése:

Szerelmi problémám van, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval nem akarom sokáig húzni, vagyis rövid akarok lenni.

Van egy fiú aki tetszik, és nagyon sokáig ilyen se veled se nélküled dolgunk volt, most is barátok vagyunk extrákkal...(nem elítélni) és egy kis időre össze is jöttünk, de kiderül hogy soha nem volt belém szerelmes csak tetszem neki, és elvileg megérdemlem, hogy eggyüt legyünk. (Őt szeretem a legjobban a világon eddig...) De elkéne hogy felejtsem, közben itt egy másik fiú is, aki csak bejön, de egyértelműen kerül engem (szerintem) év elején próbáltam vele beszélni, nem túl sok sikkerel, kb 2x30 percet beszélgettünk együtt... azonkívül semmi, de nem merem megszólítani se semmi, mert vagy másokal van, vagy telefonozik, témát se tudnék neki mondani ha beszélgetnénk is... Szóval nem tudom mit tegyek melyikkel próbálkozzak, mivel? És hogy?

17-L



2019. márc. 22. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz egyikkel se. Ha nem szerelmes beléd hagyd, ez nem alakul ki csak úgy, de talán a hiányod majd talán gondolkodásra készteti.


Másik is felejtős, ha kerül téged, nem tudsz vele beszélgetni akkor egy párkapcsolatra nem alkalmas, vagy nem akar tőled semmit.


Szerintem várj inkább egy harmadik alkalomra. Nem kell "nagyon" várni, idővel magától jön úgyis valami. Élettársamat is szinte a véletlennek köszönhetően ismertem meg, amikor már elkönyveltem magamban hogy nem lesz soha többé senkim.

2019. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor marad a "várok a csodára"

Tapasztalataim szerint mindig akkor leszel szerelmes, amikor a legkevésbé akarod...

Na és itt jön a másik problémám, hogy nagyon lassan "szeretek" ki valakiből, ahogy észre vettem, több mint 1 év kell, hogy csak barátként tudjak valaire gondolni :(

Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszod, meg fogom fogadni :D

2019. márc. 23. 10:26
 3/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz,azzal a kiegészítéssel,hogy ne hagyd magad (ki)használni!A fiúnak csak"arra"kellesz,s tudja,hogy az érzelmeid miatt sakkban tud tartani,mert Te úgy sem hajtod el...Pedig azt kell!Legyél erős,küldd el a srácot,a másikra is tojjál nagy ívben!Várd meg azt AKI megérdemel Téged!!!Többet érsz attól,mint,hogy loholj a pasik után...Majd ha valakinek megtetszel (mert lesz olyan!!),jelzi a dolgot,s Te dönthetsz a sorsáról.Ha tetszik,közel engeded magadhoz,ha nem,akkor megmondod neki ,hogy"bocs de nem"...Több önbizalmat és sok sikert ;) 43 F
2019. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2019. ápr. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!