Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezhetném meg magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném meg magamnak a srácot ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon meg tetszet. Rám írt és el kezdtünk beszélni, aztán taliztunk 2x meg ölelt, beszéltünk, haza kisért, aztán ugyan azon a napon, taliztunk még egyszer de váratlanul, és magához húzott szorosan és meg ölelt, aztán meg ugy volt hogy talizunk reggel de nem láttam mit írt ezért nem mentem és ott ült magába, csak engem várt, nagyon szarul éreztem magam, hogy nem mentem és megharagudot rám...

Most mit tehetnék?


L/16


2019. márc. 24. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Lehet barátként tekint rád, de amíg barátnője van, ne is nyomulj rá!
2019. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kell neked olyan srác, aki otthagyja érted a barátnőjét? Ha te leszel vele utána együtt, akkor meg majd téged hagy ott egy másik lányért. :D Lehet a mostani csajáért is otthagyott egy másikat. Non-sense

18/F

2019. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A karma visszavág neked ez hogyan esne,Igaz jól esne az egódnak hogy elhadja érted de visszafogsz mindent kapni,nézz ra a Kardashian családra (nem bántás)
2019. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!