Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy fiú ba akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Szóval..

Tudom , tudom ...

Ha valaki foglalt. Akkor az bizony foglalt. És tudom bunkó gerinctelen dolog lenne szetbarmolni egy kapcsolatot. . De éppen szakításban vannak, ha minden igaz.

Mit gondoltok? Ha szakitanak mennyi idő kell hogy ne vegye bunkóság nak hogy próbálok közeledni. ? Elnegész a helyesírási hibakért.


2019. márc. 7. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A buszban sem ülhetünk le arra a székre, amelyiken már ül valaki. Megvárjuk, amíg leszáll, esetleg feláll és átadja, vagy keresünk üres széket máshol.

Ugye, érted?

F.

2019. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez tökéletes példa volt. Köszönöm! 😊
2019. márc. 7. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor látod, hogy a buszban megüresedett a szék, gyorsan ülj le, különben más foglalja el!

F.

2019. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Honnan veszed,hogy szakítani fognak?

Ugye nem vagy véletlenül 12-13 éves????

2019. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
figyelj először is nem tudom, hogy mennyire komoly ez az egész. beleértve a szándékodat és azt, hogy ők szakító félben vannak. ha már egyszer úgyis szakítani fognak (és ez elkerülhetetlen) akkor pasiként azt tudom neked javasolni, hogy ne nyomulj rá, de finoman fedd fel előtte az érdeklődésedet. írj rá, kérdezd meg, hogy hogy van, mert hallottad, hogy a barátnőjével nem jól mennek a dolgok.. és ha szeretne valakivel beszélgeti erről te szívesen meghallgatod. ha szakítottak akkor legyél ott mellette. így lehet, hgoy hamarabb is szakítani fog a barátnőjével, ha azt látja, hgoy csúnyán fogalmazva van alternatíva
2019. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
felejtsd el
2019. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!