Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm elment egy hete és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elment egy hete és tudja hogy mindent megtennék érte. Nagyon hiányzik. Én nem hiányzok neki. Minden nap beszéltünk. Lehetez lenne a baj? Elérhetném azzal hogy nem írok nem keresem hogy többett gondoljon rám és hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez jó ötlet lenne? Hogy kicsit elérhetetlenébb lennék inkább mint hogy tudja hogy biztosan szeretem és bármit megtennék érte és azzonnal össze költöznék vele újra.
2019. márc. 24. 08:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem írsz neki, akkor két dolgot érhetsz el: Vagy megoldódik a dolog, mivel hiányozni fogsz neki és rájön, hogy kellesz neki, vagy pedig pont az ellenkezője, hogy örülni fog, hogy nem keresed, rájön, hogy nélküled még jobb és hogy nem kellesz neki.

Nem akarok helyetted dönteni, csak felvázolom, hogy mi lehet, de ha úgy érzed, hogy totál nem érdekled, akkor inkább ne próbálkozz ezzel, hanem kezdj el személyesen udvarolni, meg satöbbi. Viszont ha azért szakítottatok, mert megunt téged, akkor szerintem már nem nagyon van tovább, csak annyi, hogy a következő lánynál próbálj másképp viselkedni mint ennél, legyél izgibb, érdekesebb.

18/F

2019. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszodat.

Én úgy érzem hogy kiakar játszani.

Egyik pillanatban kiván meg ilyesmi másik pillanatban meggondolja magát.

Nem akarom ezzel elérni azt hogy nélkülem. Mi lenne szerinted ami a legjobb lenne. Amivel éreztetni tudnám hogy hiányozzak neki. 8 év nem tünhetett el benne mikor 2 hónap mulva esküvönk lenne. Az sincs lefújva még. Nem tudom mit tegyek tanácstalan vagyok. Nem akarom hogy ez elvesszen én nagyon szeretem. Lehet nem tőrődtem vele annyit. Viszont volt már egyszer ilyen és elérte vele a célját lehet ez a baj. :/

2019. márc. 24. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!