Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ilyenkor tenni? Mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Mar megint lepjek tovabb?

Figyelt kérdés
Utolso 2 csaj akivel probaltam osszejonni, szerettek meg az exuket. Feladtam, nekem nincs ahhoz turelmem, hogy annyit varjak hogy elfelejtse. Most egy uj csajt ismertem meg neten es akarna talizni, de emlitette hogy meg szereti az exet. Nem hiszem el. Elegem van mar ebbol. Mindig olyan csajt talalok akinel az ex az akadaly. Komolyan kezdem feladni ezt a csajos temat. Nem hiszem hogy lenne turelmem kivarni hogy elfelejtse a regit.
2019. márc. 25. 00:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Ismerkedunk, szepen megy minden erre felhozza hogy o meg szereti az exet. Nalam ez kiverte a biztositekot, elrontotta az egeszet
2019. márc. 25. 00:56
 2/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg egy nagyon jo csajrol van szo, top kategoria.. De a turelmesseg nekem a gyenge pontom mostmar. Megprobalhatok turelmes lenni es szeretnek is, de azt nem en dontom el hogy sikerul e. Az eletben honapokig, evekig vartam lanyokra es mindbol kudarc, csalodas lett. Ezert vagyok most turelmetlen es gyenge idegzetu
2019. márc. 25. 01:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszeruen mar azon gondolkozom hogy nem irok vissza neki
2019. márc. 25. 01:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg felesleges idot elveszitettem varakozasra es olyan lanyokra akikrol kiderult hogy valojaban nem is szeretnek engem. Ezert lettem ilyen amilyen vagyok
2019. márc. 25. 02:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Total elment a kedvem a lanytol
2019. márc. 25. 02:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoval itt most az a helyzet hogy a lany mar 5 honapja szakitott az exevel de meg mindig szereti es ami a legrosszabb meg mindig beszelnek....
2019. márc. 25. 02:24
 7/10 anonim válasza:
Nehogy találkozz vele, úgyis az lesz a vége hogy az exe miatt elhagy/azért mert nem tud téged megszeretni mert őt szereti még. Én és exem fél éve szakítottunk kb de még mindig nem mennék bele komoly kapcsolatba. Nem szeretem őt, nem arról van szó, de kell idő és ha ő még nincs kész egy új kapcsolatra akkor hagyd, nem éri meg neked sem és neki sem
2019. márc. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

No. most miután ilyen jól elbeszélgettél magaddal, közbe vágok:

Nyilvánvaló, hogy csak felejteni akar, és erre te vagy most az eszköz neki. Akár sikerülhet is, nem teljesen veszett fejsze nyele, de benne van a pofára esés is.

De ha azt mondod már fél éve szakítottak, akkor tényleg csak kell neki valaki akivel sikerül túl lépni.

Én is voltam ilyen cipőben vica versa.

Jöttem össze úgy pasival, hogy még az előző szerelmét emlegette, még a fényképét is mutogatta. Hát persze, hogy nem esett jól és pofán tudtam volna rúgni, ez nagy tapintatlanság. Az ilyen dolgait a haverjával beszélje ki ne velem. De aztán mellettem elkezdett halványulni számára, és hosszú kapcsolat lett belőle.

De olyan is volt, hogy én kezdtem ismerkedni "felejtés" címszóval, és bevált. Ahogy megismertem az új férfit, már csak azon kaptam magam, hogy már minden őkörülötte forog, és van a jónál jobb is. Akkor ismertem fel és láttam be az előző hibáit, mert eloszlott a köd. Már nem vágynék vissza újra hozzá.

Mielőtt ribinek néznél, én már egy korosodó nő vagyok, és nyilván volt néhány párkapcsolatom már, tehát itt sok sok évről beszélünk.

Egy fiatal lánynak még nyilván nem volt lehetősége megtapasztalni, hogy hogy is mennek ezek a folyamatok, és ő maga sem érti a saját viselkedését. De a folyamatba mindig bele tartozik az elengedés megtanulása. Mert a legnagyobb baj mindig az, amikor valaki képtelen elengedni. Egy kapcsolatot meg kell gyászolni, de fél év az már sok. Csak úgy tud belőle kitörni, ha rásegít egy új ismerkedés.

2019. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha most nem irnek vissza neki? Mar harmadszor probalom elkuldeni neki az uzenetet es nem megy. Eroletetem csak, nalam ez telleg kiverte a biztositekot ahogy felhozta az exet rogton elment a kedvem. Tegyuk fel hogy folytatjuk az ismerkedest, nem tudnam elengedni magam vele.. Folyton azon ragnam magam hogy az exet szereti
2019. márc. 25. 09:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Mar most az ideg jar at
2019. márc. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!