Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolati tanácsokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Denielx kérdése:

Párkapcsolati tanácsokra lenne szükségem, valaki tud-e esetleg olyan személyt vagy olyan munkakörben dolgozó szakembert, aki segítene tippeket adni? Akivel meg tudnám beszélni.

Figyelt kérdés

Korábban már írtam ki kérdést,hogy mit tegyek akkor nagyon jó válaszokat kaptam. A történet az volt,hogy randiztam egy lánnyal, de ő nem akart tőlem semmit, viszont ezekután az ikertestvérébe szerettem bele. Én is tetszek neki, viszont ő jelenleg még nem szeretne összejönni (de lát esélyt rá), azért mert nem tudja mit gondolnának róla, nem akarja hogy megromoljon a testvérével a kapcsolata stb. Van-e olyan szakember akivel erről tudnék beszélni? Miskolc és környékén lenne jó.

Igazából én úgy gondolom, hogy a testvérének el kell mondani, hogy mi a helyzet, ő mit gondol erről, neki hogy esne stb.


2019. márc. 25. 18:20
 1/8 anonim válasza:
Lányként azt mondom, hogy ez természetes, hogy egy kicsit rosszul fog esni a másik félnek, mert hiába nem akart tőled semmit, attól még egy kicsit szarul fog esni neki.
2019. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fordulhatsz szakemberhez, de fölösleges. A testvér nézete a helyes - várjatok pár hónapot. Habár én távoznék mindkettőtől...

F.

2019. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem..Igen a testvér számít a legjobban szerintem is. Sajnos nem tudok. Beleszerettem,egyszerűen nem volt még soha senki akivel ennyi minden közös lett volna, ennyire jól el tudok lenni. Az érzéseimnek nem tudok parancsolni...
2019. márc. 27. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Megértem a habozásod, de gondolj bele, hogyan fogod magad érezni, amikor elmész hozzájuk és otthon lesz az ex is. Mi lesz akkor, ha az ex is vonzódni kezd feléd? Ha netán összeházasodsz az öccsel - mi lesz a sógoroddal? Állni fogod a tekintetét?

F.

2019. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ikerlanyok,de értem amit mondasz ettől függetlenül. A testvére aki elutasitott, ő nem szeretett volna tőlem többet. Illetve jóba vagyok vele. Én simán elviselnem ezt...Más kérdés, hogy a testvére(aki tetszik) hogyan viszonyulna hozzá.
2019. márc. 28. 00:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy a kérdésedből nem jegyeztem meg hogy ikrekről van szó és az ex nem fiú volt, hanem lány. A válaszom értemén ez nem változtat.
2019. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, érdemben nem változtat semmit.
2019. márc. 29. 02:13
 8/8 anonim válasza:
Szia! Attól függ milyen habitusú az exed illetve a tesója, akibe meg beleszerettél. Ha az exed utasított el, mert nem akart tőled semmit, akkor szerintem nem kéne, hogy rosszul essen Neki. Amúgy ez a nem akart tőled semmit mit jelent pontosan? Azaz mennyi ideig jártatok, márha jártatok és meddig jutottatok el a kapcsolatban? Illetve az mit jelent, hogy a másik lány még nem szeretne Veled össze jönni, de lát rá esélyt? A tesója miatt, hogy Vele voltál együtt előtte?
2019. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!