Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lany de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany de nem tudom mit csinaljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az occsevel egyutt jarok edzesre, es mindig latom meccseken mikor jon ki neki szurkolni. Nagyon megtetszett, gyonyoru, ertelmes, es idosebb nalam:D (en 18, o 22)

A bokkeno most jon, multkori meccs utan ott probaltam maszkalni a kozeleben viszont az egyik haverom akivel joban van azota teljesen ki van ram akadva( nem mondta miert de mi mas miatt hirtelen?)

Ugyhogy most nem tudom mit csinaljak.

Koszi a valaszokat!



2019. márc. 31. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Szard le a haverod. Próbálj összejönni vele. Nem akarom elrontani az egészet, de valószínűleg offolni fog. Korkülönbség miatt, te se akarnál egy 14 évessel járni... De csak egy módon lehet kideríteni
2019. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!