Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a kiszemeltem sosem ír rám, viszont élőben nagyon érdeklődő?

Figyelt kérdés

Sosem ír nekem. Mindig nekem kell. Ez azt jelenti, hogy nem érdeklem annyira? De élőben viszont úgy érzem máshogy néz rám és többet akar mint barátság és nagyon érdeklődő, figyel, vissza kérdez dolgokat stb. Néha már úgy érzem szerelmes belém nem csak tetszem neki annyira forró a levegő köztünk élőben. Én nagyon nehezen bírom ki, hogy ne írjak rá annyira hiányzik ha nincs velem, de ő ezek szerint nem érzi ezt, ha nem ír.. Az is lehet, hogy akkor nem jövök be neki, de akkor miért izzik a levegő köztünk élőben?

Miért nem ír/keres ha tetszem neki?



2019. ápr. 2. 23:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%

Tudja, hogy te vagy az a neten?

Velem is hasonló történt, a pasi csak élőben volt érdeklődő és amikor (annó még) MSN-en ráírtam, olyan tartózkodó volt, csak egy két szavas válaszokat adott, így teljesen elbizonytalanított.

Aztán később kiderült, hogy a profilképemen nem látszottam rendesen, és konkrétan nem ismert fel, hogy én vagyok az, aki ír neki...

2019. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy én vagyok. Régen írt is nekem sokszor, de már nem szokott. Ezért is gondoltam, hogy már nem érdeklem, de élőben teljesen más.. Nagyon figyelmes és ő hozza fel a témákat néha féltékeny is ha arról van szó, hogy egy másik fiú feljön és tényleg forr a levegő köztünk, amit biztos ő is érez. Nem értem miért nem keres akkor ha élőben teljesen azt mutatja, hogy oda van értem. Ja és azt még hozzá tenném, hogy biztos nem azért nem ír mert félénk típus, pont az ellentétje. Régen sokat írt, szinte mindig ő írt rám, már felhagyott ezzel a jó szokásával sajnos.. :/ Viszont lehet az a probléma nála, hogy a barátságunk már nem olyan jó mint amilyen régen volt. Már a barátság kezd több lenni, de szerintem attól még írhatna (vagy lehet így még jobban kéne keressen mint eddig), mert én tényleg alig bírom ki, hogy ne írjak neki, de ő simán nem ír nekem soha.. Nem értem őt..
2019. ápr. 3. 01:13
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos (vagy nem sajnos) magamat latom a fiuban.

Szemely szerint en azert vagyok ilyen mert mar annyi emberrel irogattam stb hogy rendes elment a kedvem, nemszeretek telefonon chatelni. Lehet ideje sincs (sportol stb) kitudja.

Viszont eloben meg nagy csibesz vagyok, szeretem erezni a szamomra vonzo lanyok kozelseget, jol elbeszelgetek barkivel stb

Ezekmellett mast is eltudok kepzelni, de azt nem irnam le

2019. ápr. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, aki nem szeret írogatni. Viszont egyértelműen kedvel téged, lehet, hogy pont azért nem ír, mert nem tudja úgy kifejezni magát írásban, esetleg jobban hiányoznál neki, plusz jobban szeret élőben beszélni veled. :)
2019. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Udvarias és ennyi. Ennek okán társalog veled élőben, amúgy nem érdekled.
2019. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha nem érdeklem miért néz úgy élőben? Ha ez csak udvariasság akkor miért érezni köztünk ezt a feszültséget élőben?
2019. ápr. 3. 14:00
 7/12 Fruzs33 ***** válasza:

Igen,vannak olyanok,akik nem az írások,hanem inkább a szavak embere.

Akik jobban szeretnek élőben,szemtől szemben beszélni,beszélgetni(én is ilyen vagyok)

Szóval lehet,hogy erről van szó.

2019. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, neaggodj bejosz neki, szerintem lepjetek

Amugy hany evesek vagytok?

2019. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De hogyan lépjünk? Azt akarom, hogy ő kezdeményezzen, mert amúgy is neki kéne szerintem mert ő a fiú, meg kicsit félek is én lépni..😂🙄

Mit tegyek, hogy lépjen ő valamit?

18 évesek vagyunk mindketten.

2019. ápr. 3. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Harmas vagyok, szerintem mondd neki pl suli utan h hu de ehes vagyok, jo esetben mondani fogja h akk elmentek gyros ozni stb.

Szerintem adj neki jelzeseket pl igazitsd meg a pulcsijat v nemtudom, az erintesek fontosak

Neha ok nelkul erj hozza, stb

18f

2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!