Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen belezúgtam a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam a barátnőm húgába, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amint bemutatott a szüleinek és a húgának, nekem onnantól fogva tetszik. És minél többet látom, beszélek vele, annál jobban bejön.

Most már ott tartok, hogy szinte csak rá gondolok, a barátnőm felé szinte már semmit nem érzek, ellenben a húga iránt.

Szerintetek jó ötlet lenne ha hárman összeülnénk, és elmondanám nekik hogy mi a helyzet? Én azt látom rajta, hogy én is bejövök neki.

De az meg nagyon hülyén nézne ki hogyha összejönnék vele nem?

Veletek volt már hasonló? Mi lett a vége?

18F Barátnőm 18, húga 17



2019. ápr. 4. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Így kell ezt csinálni, több vasat tartasz a tűzben. Nyugi, a következővel is így érzel majd, hogy miért? Mert nem állsz készen egy komoly kapcsolatra, az meg a lányok kára sajnos. De hát miről is beszélek én, hisz te csak kalandokat keresel!
2019. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha ilyen gyorsan változik a véleményed egy lányról, akkor nem nagyon állsz készen egy rendes párkapcsolatra.

Figyu megtudjuk érteni, hogy összeülnél velük meg minden, de szerinted milyen lenne a barátnődnek?

Milyen csalódás lenne benne, hogy vele jársz és a húgával járnál inkább?

Nem a te hibád, mert úgy látszik még nem értél meg komoly kapcsolatra, de akkor legalább próbálj meg ne csalódást okozni.

Fontold meg, hogy mit teszel és ne a lány érezze, hogy nem elég jó hozzád! Mellesleg mennyi időt tudtál együtt tölteni a húgával, hogy ennyire bejön? és mennyit a barátnőddel?

18/l

2019. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Az anyjuk nem jön be véletlenül?:D
2019. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nezd, ha a batyam baratnoje leulne velunk, es elmondana, hogy szerelmes belem, nem csak azert nem akarnam tobbe latni, mert egyebkent nem jon be, hanem a batyam iranti szeretet miatt is. Ha leulsz veluk, akkor nem kell altatnod magad, tudod jol, hogy a huga ugyanugy reagalna, mint en. Szereti a noveret, es barmennyire is bejonnel neki, ezt nem fogja elfogadni.


Ulj le veluk. A baratnod nem a szerelmed. Majd talalsz mast.

Oszinte voltam, es remelem, hasznos lehettem. Sok sikert!

2019. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
édeshármas
2019. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha már tényleg nem érzel semmit a barátnőd iránt, akkor szakíts vele. Így teljesen felesleges vele lenned, őt is csak áltatod, és a húgát sem tudod elfelejteni, ha sokat jársz hozzájuk. A húgával pedig semmiképpen se próbálj összejönni, legalábbis ne egyből. Mert az nagyon fájna a barátnődnek. De mondjuk ha eltelik 2-3 hónap... Tudom nehéz várni, de nagy bunkóság lenne vele rögtön összejönni, és ahogy előttem írták, a lány valószínűleg nem is vállalná a nővére miatt. Pár hónap múlva nagyobb esélyed lenne, hacsak el nem felejt/felejted.
2019. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnődet elhagyod a húga miatt, akkor azt tanácsolom, hogy felejtsd el mindkettőjüket. A barátnődet azért, mert már megingott benned az iránta való szeretet/szerelem, a húgát meg ne hozd kellemetlen helyzetbe még akkor sem, ha ő most ad visszajelzéseket. Családi botrány lenne belőle.

F.

2019. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Filmezés 8-ig, a csajod 10-ig, aztán a húga éjfélig. Aztán menj haza, úgysem beszélnek egymásnak erről xD
2019. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!