Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felkeltettem a figyelmét vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltettem a figyelmét vagy ez egy jelentéktelen dolog?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, azt túlzás lenne mondani, hogy ismerem, mert csak pászor láttam. Félénkebb típus, nem volt még barátnője. Bejelöltem Facebookon, és lájkoltam a képeit, de nem viszonozta, szülinapján felköszöntöttem, direkt privát üziben, de csak megköszönte. Ezután én is posztoltam képeket magamról és elkezdte lájkolni őket. Ezután Instán bekövettem, vissza is követett, ott is lájkolja a képeim. Szülinapomon kiraktam Instára egy képet, belájkolta, és utána Facebookon az üzifalamon azonnal fel is köszöntött. Azután a szülinapján én is felköszöntöttem és nagyon kedves volt velem, viszont pár hete nem ír.


17/L


2019. ápr. 4. 22:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzáteszem, hogy én kezdeményeztem mert a mostani szülinapján priviben írtam rá és küldtem egy szülinapi üdvözlőképet
2019. ápr. 4. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Sokat facebookozol mi.
2019. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a fiúk nem gondolatolvasok. Hiába küldesz ilyen olyan jeleket. Próbálj meg vele beszélgetni, vagy hívd el valahova közösben.

Mivel félénk így neked kell.

De ne csak jelzéseket próbálj küldeni. Úgysem érti.

2019. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!