Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek milyen lány jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lány jön be? (külsőre és belsőre is)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Bármelyik aki nem ezeket a mai szarokat hallgatja mint missh, lil pump, 69, essem.. és ne cigizzen meg pipázzon csak mert hogy az milyen menő.. Ma kb az összes lány ilyen nyomorék és alig találni egy normálisat. Én szeretem a kicsit visszahúzódó, csendes lányokat akik okosak és megbízhatóak + az értelmi szintjük meghaladja egy földimogyoróét. A külső mind 1 csak ne úgy öltözzön mint az sajnos most szokás... -_- Hidd el egy normális pasinak ezekből egyik se jön be ^^
2019. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Én lány vagyok, sajnos nagyon kevés olyan fiút találni, mint amilyet az előttem válaszoló leírt...

A tapasztalatom az, hogy mivel nem vagyok nagy hangú, karakteres hanem inkább csendes, jól öltözködöm de nem úgy mint a mai tipikus tinilányok, illetve kedvesnek tartom magam, értelmi szintem pedig azért megvan, 4-es 5-ös vagyok.És észre sem vesznek a fiúk. Nem lehet már olyan fiút találni aki odajönne a buszon beszélgetni stb.(nyilván a rossz tapasztalat miatt, félnek, hogy bunkó lesz a lány, pedig nem mindenki lenne az)..Mindeki a facebookon jelölget látatlanul.

2019. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külsőre csak annyi, hogy legyen nálam fiatalabb, alacsonyabb és hosszú hajú.

Belsőre hűséges, kedves, megértő, odaadó.

2019. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves második. Van kedved kicsit ismerkedni? Az első vagyok.:')
2019. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Intelligens,nem libtard,nem elvarja h kitalaljam miert rinyal hanem elmindja rendesen, aktiv az agyban, huseges, nagy elony, ha a jo zenet szereti
2019. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat igazából belülről mindegy csak ne legyen flegma. Meg ne eljen droggal cigivel piával stb.. Kivulrol a barna es a szőke ami bejon szemre kék agy zöld az arca pedig szép :'D

Legyen stilusa meg ne k***skodjon.

2019. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!